Únor 2009

Za bleskovku...

28. února 2009 v 21:40 | Eviiika |  Mé výhry...
Od mého SBenka ( http://nveronikan.blog.cz/ ) za bleskovku - děkuji:-*

Keira Knightley: Chlapy vybírám podle bot!

28. února 2009 v 21:33 | Eviiika |  Keira Knightley
Herečka Keira Knightley je přitahována muži se zajímavými botami. Zatímco většina žen kouká pánům nejdříve na zadek a do očí, ona mrkne rovnou k podlaze.
reklama
A pokud má sličný mladík atraktivní a pěstěné boty, hvězdu filmu Pýcha a předsudek to může vzrušit natolik, že je ochotná uvažovat o nějaké konverzaci s dotyčným.
"Já bych si vybrala někoho, kdo je trochu hloubavý, a někoho, s kým si člověk může dobře popovídat, s kým se dá dobře hádat, kdo člověka pořád udržuje v dohadování a dokáže rozesmát. A také hlavně musí mít dobré boty!" svěřila třiadvacetiletá filmová Vévodkyně, která v současnosti randí s kolegou Rupertem Friendem.
Ale Keira nepřiznala posedlost botami poprvé. Již v minulosti uvedla, že je to její snad jediná slabost, za kterou bezhlavě utrácí nemalé peníze.
"I když vidím boty, které zbožňuji, a u nichž nemají mou velikost, stejně si je musím koupit. Můj dům s Rupertem možná nebude mít moc nábytku, ale budou tam hromady mých bot!" přiznala před časem Knightley.

Johnny Depp nahovoril komentár k dokumentu o skupine Doors

26. února 2009 v 18:17 | Eviiika |  Johnny Depp
Americký herec Johnny Depp nahovoril komentár k dokumentárnemu filmu o svetoznámej psychedelicko-rockovej skupine The Doors. Formácia pod vedením legendárneho speváka Jima Morrisona zaznamenala najväčšie úspechy v šesťdesiatych rokoch s hitmi ako Riders On The Storm, Light My Fire či The End. Jej členovia sa rozišli po tragickej smrti svojho lídra v roku 1973. Vterdy mal 27 rokov. Skupina pravdepodobne predala vyše 80 miliónov albumov po celom svete. Snímka When You´re Strange režiséra Toma DiCilla mala premiéru minulý mesiac na Sundance Film Festival.

Informoval o tom internetový portál contactmusic.com.

Bloom překročí sci-fi hranici

26. února 2009 v 18:11 | Eviiika |  Orlando Bloom
Orlando Bloom si po třetích Pirátech z Karibiku dal pauzu a namísto toho, aby se pokoušel udržet na titulních stránkách časopisů pro dospívající dívky, někam zmizel a nechal se ukecat jen do povídkového New York, I Love You. Nejspíš se mu však po filmovém plátně zase začalo stýskat, protože se hodlá vrátit a vybral si pro to hodně zajímavý projekt. The Cross bude levné scifi (rozpočet je údajně pouhých 24 milionů dolarů) kombinované s útěkářským filmem. Kam a proč se bude utíkat zatím tvůrci tají a mluví jen o jakési "tajemné hranici." Každopádně můžeme si být víceméně jisti, že se nikdo nebude pokoušet o velkolepý akční film. Režírovat totiž bude Andrew Niccol a ten raději ve svých filmech přemýšlí než střílí.Ten sice nepatří mezi komerčně nejúspěšnější režiséry, ale Gattaca a Obchodník se smrtí byly velmi dobré filmy. Za scénář k Trumam Show má Niccol navíc oscarovou nominaci, takže bychom mohli říct, že jeho kvality jsou oficiálně potvrzené. Vedle Orlanda Blooma by se navíc v The Cross měli objevit poslední bondgirl Olga Kurylenko a francouzský drsoň Vincent Cassell, jenž půjde Bloomovi po krku. Zajímavá skvadra. Nabízí se však otázka, co se bude dít s režisérovým dalším připravovaným filmem. Životopis Salvadora Dalího, v němž si měli zahrát Al Pacino a Cillian Murphy, je teď nejspíš u ledu. Litovat toho ale moc nemusíme, protože legendární malíř se podle všeho do kin nakonec podívá s tváří Antonia Banderase a v režii Simona Westa.

Herec Orlando Bloom: nové tetování, tvrdá image

26. února 2009 v 18:09 | Eviiika |  Orlando Bloom
Orlando Bloom si nechal ozdobit své tělo několika tetováními. Důvodem je nový film Sympathy For Delicious, kde herec představuje frontmana rockové kapely.¨
Vypracované tělo hvězdy trilogie Piráti z Karibiku nyní zdobí několik výrazných motivů. Na levém předloktí si herec nechat vytvořit jeden silný a jeden slabý černý pruh a na svalnatém hrudníku mu "vyrostly" větve stromu.
Jediné tetování, které má Orlando na svém těle dobrovolně, je ornament umístěný kousek pod pupíkem.
Vizáž drsného rockera by k mladému herci ostatně docela seděla. Orlando je totiž vášnivý motorkář a jeho vášni nezabránila ani zlomená noha, kterou si pochroumal právě při jízdě na motorce. Během zimních radovánek na snowboardu si pro změnu zlomil ruku a úrazy se mu nevyhýbají ani na pracovišti - při natáčení si zase zranil žebra.

Keira Knightley je závislá na kari s pivem

26. února 2009 v 18:00 | Eviiika |  Keira Knightley
Přestože na to Keira Knightley nevypadá, miluje jídlo a pivo z anglických hospod. Třiadvacetiletá herečka vždy spíš vzbuzovala obavy, že trpí anorexií, ona však tvrdí, že má akorát perfektní trávení a dopřává si hodně.

Nejraději si v Londýně u okýnka s indickými dobrotami kupuje kari. A pak si k tomu ještě dopřeje pivko.
Naprostým favoritem mezi pokrmy indické kuchyně je pak pro Keiru kuřecí tikka jalfrezi.
"Nejraději mám, když můžu mít indické jídlo od okýnka doma na gauči. Kuřecí tikka jalfrezi a dhingri mutter pak pěkně spláchnu dolů pivem Cobra. Na tom jsem závislá," tvrdí hvězda filmu Pýcha a předsudek.
Zprávy o anorexii Keiru prý vždycky hluboce zasáhnou. Jednak proto, že ona sama touto nemocí netrpí a všechny zvěsti jsou lživé, a pak proto, že v rodině už anorektiky měli a ví, jak vážná je to choroba.
"Moje babička a moje prababička tím trpěly, takže si nemyslím, že by se to mělo brát na lehkou váhu," dodala Keira.

Návštěvnost 16.-22.2.2009

26. února 2009 v 17:57 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden byla:

Po-60
Út-47
St-54
Čt-70
Pá-73
So-62
Ne-58
Celkem lidiček-424

Vím, že už je trapné se pořád omlouvat, že tu nejsem, že tu nic nepřibývá:-(( Mrzí mě to... Ale mám toho hodně a opravdu nestíhám:-(( Vynahradím Vám to jen jak bude čas. A jak se vůbec máte? Mám tu ještě vůbec nějaký stálí návštěvníky? Já už teď vůbec nevím:-(( Když tak napište a potěšte vytíženou duši. Kdyby jste nechtěli sem, tak na mail: eviiika.jack.sparrow@seznam.cz
Tak se mějte! papa Eviiika:-*

Návštěvnost 9.-15.2.2009

26. února 2009 v 17:52 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Po-67
Út-66
St-58
Čt-57
Pá-49
So-65
Ne-123
Celkem lidiček-485

Návštěvnost 2.-8.2.2009

26. února 2009 v 17:50 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Po-52
Út-67
St-55
Čt-74
Pá-60
So-67
Ne-73
Celkem lidiček-448


Návštěvnost 26. 1. – 1. 2. 2009

5. února 2009 v 19:07 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden byla:

Po-61
Út-70
St-52
Čt-59
Pá-73
So-70
Ne-65
Celkem lidiček - 450

Moc děkuji a promiňte, že tu skoro vůbec nejsem, ale mám hodně učení a je pro mě o hodně víc důležitější život venku, než tady u počítače:-*

Mějte se krásně! Vaše Eviiika:-*

Návštěvnost 19. – 25. 1. 2009

5. února 2009 v 19:05 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost v tomto týdnu byla:

Po-56
Út-68
St-76
Čt-46
Pá-67
So-63
Ne-51
Celkem lidiček - 427