Prosinec 2008

Přání:-*

30. prosince 2008 v 20:58 | Eviiika |  Mé kecy atd...
Ahoj všichni!

Tak protože jsem se vám nevěnovala o Vánocích (viz. předchozí článek) tak to musím napravit aspoň teď - na toho Silvestra. Sice den předem, ale jak se znám, zapomněla bych nebo bych si nenašla čas.

Takže do nového roku 2009 bych vám ráda popřála hlavně hodně zdraví, protože to je to nejdůležitější, štěstí a lásky. Dále pak pohody, úspěchů a splnění vašich přání. A aby ten nový rok byl lepší než tenhle rok, se kterým se zítra rozloučíme.

Mým SB bych se chtěla omluvit, že je nenavštěvuji moc často, ale opravdu na to čas nemám - škola, taneční a někdy bych si ráda také užila svůj volný čas jinak než na počítači - s přáteli, s mým klukem...Tak se nezlobte a prosím pochopte mě.Jinak pro vás mám dárek aspoň k tomu Silvestru a novému roku - snad se vám bude líbit -> -> ->Jinak všem návštěvníkům mého blogu bych ráda poděkovala, že sem chodíte ať už pravidelně nebo občas a nebo že jste sem aspoň jedinkrát zabloudili:-))
Moc děkuji!

Mějte se krásně a snad zase brzy - už v příštím roce - Nashledanou. Vaše Eviiika:-*

Pozdě, ale přeci...

24. prosince 2008 v 21:22 | Eviiika |  Mé kecy atd...
Ahoj všichni!

Chtěla bych se všem moc omluvit, že jsem se tu nestavila. Jak vám, návštěvníkům mého blogu,tak i mým milovaným spřáteleným blogům.

Bohužel se včera stalo stalo něco s čím nikdo nepočítal (pár mých přátel ví, ostatním doufám postačí, že nás opustil jeden člen naší rodiny) - proto jsem neměla náladu sem chodit,psát přání k Vánocům ani nic takového.

Proto teď bych vám aspoň ráda popřála krásný zbytek vánočních svátků a pohodový konec roku. A do nového roku 2009 všechno nejlepší, úspěšné vkročení do něj a hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky.

Mějte se krásně a nezlobte se prosím na mě.Snad pochopíte...

Papa zase někdy - Vaše Eviiika

Keira pro Vogue

19. prosince 2008 v 12:04 | Eviiika |  Keira Knightley
Keira nafotila skutečně originální fotky pro časopis Vogue září.


Návštěvnost 8. - 14.12. 2008

19. prosince 2008 v 12:01 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden byla:

Po - 79
Út - 82
St - 57
Čt - 64
Pá - 74
So - 94
Ne - 77
Celkem lidiček - 527

Moc děkuji:-* Pa Vaše Eviiika

Keira Knightley: Pod hladinou...

19. prosince 2008 v 11:58 | Eviiika |  Keira Knightley
I užitečné věci se dají dělat s krásou a elegancí. To dokazuje fotografie dobročinné organizace fresh2o, která se snaží upozornit na to, že milióny lidí na naší planetě nemají přístup k čisté vodě.

Ke kampani si přizvali ty nejkrásnější ženy, které obývají Britské ostrovy a požádali je, aby nafotily svůdné fotografie pod průzračnou vodní hladinou. A tak se mladé ženy vrátily do dětských let a hrály si na nymfy a vodní víly.

Orlando jako adept na polibek?!

19. prosince 2008 v 11:52 | Eviiika |  Orlando Bloom
Orlando byl zvolen jako jeden z adeptů které by si vybrali ženy na polibek pod jmelím.

Vánoční cenka:-)

10. prosince 2008 v 16:45 | Eviiika |  Mé výhry...
Dostala jsem diplomek od SUOMI -> moc díky:-*


Depp normálně i nenormálně

9. prosince 2008 v 13:59 | Eviiika |  Johnny Depp
Johnny Depp je jedna z největších hvězd Hollywoodu a o práci se nemusí strachovat, ani kdyby odjel učit step do Grónska. I tam by si ho filmaři našli. Ačkoliv se říká, že za čtvrté Piráty z Karibiku by měl nafasovat rekordní částku, rozhodně to neznamená konec malých filmů. Na ty si Depp uměl udělat čas vždycky. Jeho produkční společnost teď zakoupila práva na zfilmování knihy In the Hand of Dante. Tu napsal Nick Toshe a rozhodně se nejedná o klasický životopis. V jedné dějové linii se sice dozvíme, jak Dante Aligihieri psal svou Božskou komedii, ale zároveň dojde i na samotného Tosheho, jenž má za úkol zjistit, jak je to s pravostí nalezeného údajného rukopisu. Depp by si údajně měl zahrát současného spisovatele a na klasika ze 14. století si najde někoho jiného.
Ovšem vedle poměrně normální látky musí mít Johnny Depp připraveno i něco trošku divného a pokud možno v režii Tima Burtona. Ti dva už spolu natočili šest filmů, chystá se na nás navíc jejich společná Alenka v říši divů a vzniknout by měl i film s názvem Dark Shadows. Jde o předělávku seriálu ze šedesátých let, v němž si rodina Collinsů najme vychovatelku a ta nejen že zjistí, že svou práci bude muset vykonávat v hodně divném domě, ale především že bude mít na starost famílii upírů. A dojde i na vlkodlaky, nemrtvé, čaroděje a tak podobně. Zkrátka klasická burtonovská látka. Jeho Sweeney Todd si ale v kinech ani na Oscarech nijak zázračně nevedl a já osobně musím přiznat, že mě režisérův styl začíná poslední dobou hodně iritovat, tak snad dojde i na něco originálnějšího než na klasicky brakovou atmosféru a notně okoukanou rádoby osobitou temnotu.

Johnny Depp už má další práci – spisovatele

9. prosince 2008 v 13:58 | Eviiika |  Johnny Depp
Herec Johnny Depp už si jednoho spisovatele zahrál - vzpomínáte na Tajemné okno? Tentokrát ale bude, jak se zdá, odpočívat od velkých hollywoodských blockbusterů v artovce, kterou bude i produkovat.

Možná to nevíte, ale Johnny Depp vlastní produkční společnost. Takovou má každý velký hollywoodský herec, který už neví co s penězi - třeba Leonardo DiCaprio nebo Brad Pitt. Vlastnit produkční společnost má ale jednu obrovskou výhodu. Můžete díky ní uvést do produkce projekt, který je blízký vašemu srdci. Čímž se nemusíte spoléhat na velká filmová studia. Deppovi přirostla k srdci kniha In the Hand of Dante, kterou napsal jistý Nick Tosches, a která vyšla v roce 2002. Je to docela zajímavé dílo - mnohovrstevnaté, mnohožánrové. V jedné části příběhu vypráví o tom, jak slavný italský básník Dante Alighieri píše svůj opus Božská komedie, v té druhé části vystupuje sám autor Nick Tosches, který narazí na rukopis Božské komedie a snaží se prokázat jeho pravost.


Už takhle zní kniha poněkud zběsile, ale k tomu všemu je třeba ještě přidat, že o rukopis se zajímá mafie, protože má nedozírnou cenu, ale Nick Tosches s ním má úplně jiné plány. Kniha je tedy z jednoho pohledu poučná, občas je trochu komediální a také sem tam zabrousí do žánru thrilleru. Mnozí tvrdí, že je nezfilmovatelná, ale to se tvrdí o skoro všech knížkách a jak se pořád na plátnech kin jejich adaptace objevují. Johnny Depp se svou produkční partnerkou koupil práva na film za své vlastní peníze, teď bude shánět scenáristu, který by se pustil do adaptace a jakmile bude hotovo, bude se projekt prodávat velkým filmovým studiím, aby se podíleli na financování produkce. Johnny Depp se nechal slyšet, že by si chtěl zahrát roli Nicka Toschese, což hned dělá z připravovaného filmu velmi atraktivní záležitost.

Orlando Bloom a Miranda Kerrová se zasnoubili

9. prosince 2008 v 13:55 | Eviiika |  Orlando Bloom
New York - Všechny fanynky britského herce Orlanda Blooma a obdivovatelé australské modelky Mirandy Kerrové mohou zamáčknout slzu. Pár, který už spolu nějakou dobu žije v New Yorku, se oficiálně zasnoubil a tento krok zpečetil romantickým výletem do Benátek. Svatba by se měla konat v polovině příštího roku, napsal list The Sunday Telegraph.

Pětadvacetiletá Kerrová a jednatřicetiletý Bloom sdílejí mnoho společných zájmů včetně jógy a snahy o ekologický život. Kerrová, která propaguje mimo jiné proslulé spodní prádlo značky Victoria's Secret, se před časem v rozhovoru pro magazín Page Six amerického listu The New York Post svěřila, že plánuje jednoho dne opustit svět modelingu a mít děti."Vždycky jsem chtěla děti, takže jednou, jednou se to stane," řekla. "Ideální by bylo, kdybych mohla žít na farmě v domě na sluneční energii, s visutým lůžkem a zeleninovou zahrádkou," dodala.

Moore chce, aby ho na plátne stvárnil Depp

9. prosince 2008 v 13:54 | Eviiika |  Johnny Depp
Anglický herec Roger Moore, ktorý sa v rokoch 1973 až 1985 preslávil ako agent 007, by si želal, aby ho na plátne stvárnil Johnny Depp. Osemdesiatjedenročný Londýnčan minulý mesiac vydal svoje spomienky v knihe s názvom My Word Is My Bond (Môj svet je môj Bond). O sfilmovanie jeho príbehu prejavili záujem už dve americké filmové štúdiá. Podľa informácií internetového portálu Wenn.com je Moore veľkým obdivovateľom Johnnyho Deppa, a preto sa netají želaním, aby ho na plátne stvárnil práve on. V knihe herec detailne opisuje obdobie 50. a 60. rokov, kedy sa stal svetovou megahviezdou a stretával s Elizabeth Taylor, Davidom Nivenom či Lanou Turner.

Návštěvnost 1.-7.12.2008

9. prosince 2008 v 13:49 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden byla:

Po-55
Út-61
St-55
Čt-61
Pá-5
So-102
Ne-86
Celkem lidiček-479

Moc děkuji a omlouvám se,že tady skoro nic poslední dobou není:-((
Mějte se hezky.
Páá Vaše Eviiika

Návštěvnost 24.-30.11.2008

9. prosince 2008 v 13:49 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost byla:

Po-62
Út-50
St-56
Čt-49
Pá-45
So-62
Ne-53
Celkem lidiček-377