Listopad 2008


DŮLEŽITÉ:-)

29. listopadu 2008 v 15:22 | Eviiika |  Mé kecy atd...
Ahojky všichni!

Tímhle článkem bych vás ráda upozornila na blog mého kámoše Toma -> je to blog o skupině LINKIN PARK a myslím si,že je dost povedený:-) Takže kdo máte rádi tuto skupinu a nebo chcete udělat radost mě, protože dělám reklamu a nebo Tomovi,tak se na jeho blog určitě podívejte:-) A když už tam budete,tak písněte i nějaký koment - myslím,že ho autor ocení:-)

Blog najdete tady:


A tady jsem použila Tome tvé záhlaví a udělala jsem Ti klikací ikonku (když klikneš na obrázek,dostaneš se na svůj blog;-))

Takže vy,kteří se chcete na tento supr blog podívat click buď na odkaz nebo na ikonku!!!


( -> ikonku si můžeš i zkopírovat na svůj blog a používat ji - budu jen ráda:-) )

Johnny Depp a Christian Bale v druhém Nelítostném souboji?

29. listopadu 2008 v 15:09 | Eviiika |  Johnny Depp
Tak to vypadá, že nadcházející číslo časopisu Empire je nabušenější, než by se mohlo na první pohled zdát. Již včera jsme vám přinesli obálku a novou fotku s Wolverinem, dnes tu máme první dva obrázky z jiného taháku příštího léta - Public Enemies Michaela Manna. Děj by se měl točit kolem legendárního amerického kriminálníka Johna Dillingera (Johnny Depp) a jeho tří souputníků (např. Channing Tatum), kteří ve třicátých letech minulého století vykrádali jednu banku za druhou. Na stranu zákona by se měl postavit Christian Bale v roli agenta FBI, jenž se snaží celý gang ze všech sil dopadnout.

Michael Mann už má s podobnou látkou zkušenosti, jeho Nelítostný souboj platí za jeden z nejlepších akčních filmů minulé dekády (ne-li rovnou všech dob), pokud tedy budou Public Enemies alespoň částečně dosahovat jeho kvality, máme zaděláno na jednu z největších pecek příštího léta. Uvidíme, jestli si Mann vezme k ruce i svou oblíbenou digitální kameru, na kterou natočil i své poslední filmy. Pokud v jejím hledáčku bude Christian Bale tak strašně cool jako na první fotce z Empireu, nemuselo by se jednat o špatnou volbu.


Úžasná fotka Johnnyho

29. listopadu 2008 v 15:07 | Eviiika |  Johnny Depp
Tuhle fotku jsem sem dávala už v minulém článku,ale já si prostě nemůžu pomoct a musím ji sem dát ještě ve velkým:-))

Zaneprázdněný Johnny Depp

29. listopadu 2008 v 15:06 | Eviiika |  Johnny Depp
Londýn - Ve dnech, kdy vyšlo patnáct let natáčené album Chinese Democracy od skupiny Guns'n'Roses, přichází také zpráva o tom, že by mohl skutečně vzniknout i jeden skoro nekonečně odkládaný film - Muž, který zabil Dona Quijota, jehož první klapka padla v listopadu 2000.
Natáčení skončilo po týdnu kvůli špatně zajištěnému rozpočtu, vzpouře přírodních živlů a vážné nemoci sedmdesátiletého herce Jeana Rocheforta. Pojišťovna, jež natáčení jistila, musela zaplatit 15 milionů dolarů za způsobené škody; ovšem tím se zároveň stala vlastníkem natáčecích práv.
Film s předběžně kalkulovaným, ale nikdy plně nesehnaným rozpočtem 50 milionů dolarů se od té doby nerozběhl. O peripetiích vzniku byl nakonec v roce 2002 natočen i dokument Ztracen v La Mancha.
Režiséři Louis Pepe a Keith Fulton se jím marně pokoušeli povzbudit potenciální investory, aby přivedli zpět k životu příběh muže ze současnosti, který se propadne časovým tunelem do středověku a stane se sluhou známého poblázněného rytíře.
Gilliam ovšem minulý týden do médií prohlásil, že natáčecí práva získal od pojišťovny zpět a natáčení v zásadě nebrání nic jiného než souhlas Johnnyho Deppa, jehož postava hraje důležitější part než Don Quijote.
Film by měl totiž primárně nabídnout současný pohled na klasický román, nicméně není třeba se bát, že by Gilliam nedokázal vystihnout ducha předlohy. Potíž je momentálně v diáři Johnnyho Deppa, který je vrchovatě zaplněný až do roku 2011.
Po úspěchu Pirátů z Karibiku jej totiž nyní chtějí všichni. Michael Mann do gangsterky Public Enemies, Tim Burton do nové verze Alenky v říši divů i Robert Rodriguez do Sin City 3. Spekuluje se navíc o čtvrtém pokračování Pirátů z Karibiku.
Je ovšem možné, že některý z těchto filmů může být posunut - Depp má totiž s Gilliamem nadstandardní vztahy. Jak optimisticky říká Gilliam: "Filmování je pro mě v zásadě záležitost dvou věcí: víry a načasování."
A sám si natáčení Dona Quijota načasoval již na začátek příštího roku, Deppův diář nediář.
Jedinou smutnou zprávou je, že Jean Rochefort už nebude moci hrát kvůli pokročilé nemoci Dona Quijota. Dosud natočené záběry tudíž budou muset být kompletně přetočeny a Rochefortova role přeobsazena. Zatím se mluví nejvíce o bývalém Gilliamově pythonovském kolegovi Michaelu Palinovi.
Režisér Gilliam je proslulý smolař, megaloman a kreativní chaotik, jenž si nedává příliš pozor na finanční stránku věci a často vstupuje do sporů s producenty. Herci ho sice milují a po světě má miliony oddaných fanoušků, nicméně u studií si nadaný filmař, jenž začínal jako animátor skupiny Monty Pythonův létající cirkus, zadělal na pověst potížisty.
Takto se mu už "podařilo" předražit svůj snímek Dobrodružství barona Prášila (1988), jenž se stal jedním z největších propadáků všech dob, a rozhádat se s producenty okolo svého mistrovského díla Brazil (1985), jež pak obtížně hledalo cestu do amerických kin. Značné průtahy provázely i jeho předposlední snímek Kletba bratří Grimmů (2005), kde si studio vynutilo mnohé úpravy.

Kalendář Piráti z Karibiku 2009

29. listopadu 2008 v 15:01 | Eviiika |  Mé kecy atd...
Nějak jsem si hledala kalendář, abych měla tip pro "Ježíška" a našla jsem kalendář s Pirátama:-) Tenhle rok jsem už takovej kalendář měla a proto když jsem viděla ještě tenhle na příští rok,nedokázala jsem odolat:-))

Takže pokud ho chcete taky,koukněte sem:Keira jako kulturistka

29. listopadu 2008 v 14:55 | Eviiika |  Keira Knightley
Našla jsem na netu takovou blbost,ale snad pro pobavení?!:-)

-> -> ->

Celebrity jsou posedlé svými postavami. To známe. Neustále cvičí, jedí projímadla a podstupují ještě nechutnější procedury, aby se jejich velikost držela na nule nebo ještě méně, pokud by to šlo. Další měsíc zas snědí, na co přijdou, protože dostaly roli, do které musí nějakých dvacet kilo přibrat. A tak je to pořád dokola.

Vtipálci ze serveru worth1000.com zašli ještě dál. Díky nim máme docela dobrou představu, jak by to dopadlo, kdyby to všechny tyhle hvězdy a hvězdičky přehnaly s cvičením, případně by si jako vedlejšák přibraly kulturistiku. Líbí?

Návštěvnost 17.11-23.11.2008

29. listopadu 2008 v 14:52 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden byla:

Po-70
Út-44
St-67
Čt-54
Pá-71
So-53
Ne-62
Celkem lidiček-421

Moc díky a omlouvám se,že tady fakt skoro nic nepřibývá,ale se školou nějak nic nestíhám - týden uteče jako voda, sobota taneční a neděle chodím ven - aspoň jeden den klidu:-(( Tak promiňte - o svátcích to snad napravím:-*

Páá Vaše Eviiika:-*

Za bleskovku:-)

22. listopadu 2008 v 13:17 | Eviiika |  Mé výhry...
Dostala jsem diplomek od SUOMI -> Moc děkuji:-*

William Turner - fotečky

21. listopadu 2008 v 21:06 | Eviiika |  Will Turner
Zase nějaké fotky (né moc dobrá kvalita) - ale snad se budou líbit:-)Návštěvnost 10.-16.11.2008

21. listopadu 2008 v 20:40 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden byla:

Po-68
Út-63
St-54
Čt-44
Pá-65
So-78
Ne-83
Celkem lidiček-455

Moc děkuji a mějte se fajn.Páá Vaše Eviiika:-*

Návštěvnost 3.-9.11.2008

15. listopadu 2008 v 19:57 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost mého blogu za minulý týden byla:

Po-68
Út-58
St-69
Čt-54
Pá-79
So-92
Ne-78
Celkem lidiček-498

Moc děkuji:-* Děláte mi velikánskou radost, že sem chodíte i přes to, že sem moc článků poslední dobou nedávám:-( Ale to víte, škola...:-(((

Tak se mějte hezky. A napište nějaký koment - třeba jak se vám vede, co škola a tak;-)
Budu se těšit.
Vaše Eviiika:-*

Bill Turner - fotky

15. listopadu 2008 v 19:52 | Eviiika |  Štruple Bill Turner
Pár fotek Billa -> sice nejsou v dobré kvalitě, ale aspoň něco ne;-)

Lord Cutler Beckett - fotky

15. listopadu 2008 v 19:11 | Eviiika |  Lord Cutler Beckett
Našla jsem nějaké fotky Becketta, ale nejsou moc v dobré kvalitě. -> Snad budete i tak spokojeni:-)

Diplomek

15. listopadu 2008 v 18:53 | Eviiika |  Mé výhry...
Je to už chvíle, co mám tenhle diplomek v pc -> je od Kresli a tímto za něj moc děkuji:-)

->


Novinky z PoTC4

14. listopadu 2008 v 21:15 | Eviiika |  Piráti z Karibiku 4
Na johnny-depp.org se objevila novinka o Pirátech - prý budou v roce 2012 a co je důležité, píše se tam: Příběh, který se bude točit kolem postav Johnnyho a Geoffreyho Rushe.

A taky že Ted Elliott a Rossio stále pracují na scénáři.

Takže příběh zřejmě vážně bude o dvou kapitánech.


Návštěvnost 27.10.-2.11.2008

3. listopadu 2008 v 20:12 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden byla:

Po-111
Út-110
St-129
Čt-80
Pá-53
So-70
Ne-68
Celkem lidiček-621

Moc děkuji:-) Papa Eviiika