Říjen 2008

Mix "obrázků" Jacka

30. října 2008 v 16:30 | Eviiika |  Jack Sparrow

Animačka Jacka:-))

30. října 2008 v 15:05 | Eviiika |  Jack Sparrow
jack.gif Jake Sparrow image by Xiaoyu_ve

Piráti z Karibiku: Johnnyho Deppa doplní Zac Efron

28. října 2008 v 19:52 | Eviiika |  Johnny Depp
Ve čtvrtém filmu Piráti z Karibiku nebude chybět hlavní hrdina Jack Sparrow. A nově mu bude sekundovat mladá hollywoodská hvězdička Zac Efron!
Zatímco jeho představitel Johnny Depp potvrdil účast za honorář dosahující v přepočtu asi 1,1 miliardy korun, kolegové Orlando Bloom či Keira Knightley už se ve snímku neobjeví. Místo nich má k stříbrnému plátnu přilákat diváky jednadvacetiletý hezounek Zac Efron, jehož znají především náctiletí obdivovatelé z Muzikálu ze střední.

Zac už podepsal s tvůrci filmu smlouvu a dostane za svou roli nemalý honorář. Na to, že je v Hollywoodu vlastně začátečníkem, je 12 milionů dolarů - asi 225 milionů korun - velmi slušnou odměnou.

Pokud se Efron osvědčí, doufají producenti, že by se mohl v příštích pokračováních Pirátů stát jednou z hlavních hvězd.

"Zac se o tu roli extrémně zajímal. Ale Disney si uvědomila, že nemůže začít točit čtvrté Piráty bez Johnnyho. Museli mu proto nabídnout malý poklad, aby to natočil. Teď, když je na palubě, mohli dokončit smlouvu se Zakem. Dostane za to také hromadu peněz, ale Disney si myslí, že si to zaslouží," uvedl zdroj blízký producentům.

První tři filmy vydělaly po celém světě 2,7 miliardy dolarů - asi 53 miliard korun.

Návštěvnost 20.-26.10.2008

28. října 2008 v 19:31 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden byla:

Po-38
Út-64
St-66
Čt-71
Pá-98
So-158
Ne-107
Celkem lidiček-602

Moc děkuji:-* Papa Vaše Eviiika

Keira Knightley: Prsa ráda ukážu...

26. října 2008 v 12:43 | Eviiika |  Keira Knightley
Zdá se, že pohublá Keira Knightley si našla nového koníčka - svlékání. Neměla by místo toho radši začít jíst?
Vždycky platila za slušnou holku, a najednou nemá problém shazovat šaty. Keira Knightley (23) novým přístupem všechny překvapila. "Proč bych se svlékala, vždyť na mně stejně nic není," říkávala na lechtivé nabídky s nadhledem britská herečka, jež má sice božsky krásnou tvář, ale chlapecký hrudník. Teď je vše jnak - Keira odhodila cudnost a ve svlékání se vyžívá.

Milostné scény? Super!

Před pár měsíci se jí dokonce zeptali, čím to, že skončí na všech fotkách nahá - a herečka odvětila: "Asi proto, že vždycky řeknu ano. Nemám s tím problém. Naopak, nahota mi přijde úžasně osvobozující." A tak se krátce po sobě objevila jen v kšandách či zcela nahá na titulce magazínů Interview, Vanity Fair, v reklamní kampani pro Chanel (za královskou odměnu) a téměř v každém z posledních filmů. Milostné scény Keira vítá. "Vždycky ráda ukážu prsa," prohlásila na tiskovce k filmu The Edge of Love. Jiné herečky zahalují intimní partie a přidávají si do smlouvy pasáže týkající se nahoty, ale Keira si milostné scény s Cillianem Murphym užívala nad rámec povinností. "Co by to bylo za milostnou scénu, kdybych měla podprsenku?! Prostě jsem ji sundala."

Svlékat ano, zpívat ne.

Zábavné je, že mnohem větší utrpení pro ni byla pěvecká scéna. "Měla jsem zpívat před štábem a komparzisty. Myslela jsem, že umřu, úplně se mi rozklepala kolena." Zatímco mnozí nechápou, jak se holka 'kost a kůže' může takhle odhalovat, Keir překypuje zdravým sebevědomím. Kvůli své ultraštíhlé postavě ale mladá herečka zažívá peklo. Na filmových plakátech jí počítačově zvětšují prsa - a ona je pak rozčileně nechává vracet do původní minivelikosti. Průběžně běhá k soudu a podává žaloby na noviny, které ji označují jako anorektičku. "Soudy jsem vyhrála. Nemám anorexii, hubená jsem po tátovi. Jím zdravě, žádné fastfoody, kupuju biozeleninu a sama si vařím," stojí si za svým. Narážky týkající se vzhledu jí ale kazí náladu. Začala dokonce uvažovat o miminku - aby její těhotenství přesvědčilo fanoušky, že je zdravá a normální. Možná by stačilo normálně povečeřet...

Fanoušky pobouřila

Nahé milostné scény se ale nelíbí všem, což Keiře dokázal naštvaný fanda, který ji na ulici zahrnul nevybíravými nadávkami a fyzicky ji napadl. "Skočil na mě a vykřikl: 'Kdo si sakra myslíš, že jsi? Co to děláš?' a pak mi začal sprostě nadávat," líčí keira otřesný zážitek. Zda se z toho ale poučí, je ve hvězdách.

A na závěr pár fotek:

S přítelem, hercem Rupertem Friendem, je Keira šťastná. Svatby a miminka se možná dočkáme co nevidět...
Do milostných scén jde půvabná herečka s plným nasazením. I v historické romanci The Duchess potěší své fanoušky v objetí Dominica Coopera.

V rouše Evině se objevila spolu se Scarlett Johansson ve Vanity Fair. Těžko říct, která z hereček je krásnější...

Návštěvnost 13.-19.10.2008

25. října 2008 v 23:43 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden byla:

Po-66
Út-93
St-94
Čt-94
Pá-90
So-84
Ne-78
Celkem lidiček-599

Moc moc moc děkuji! A omlouvám se,že tady moc nejsem,ale škola je škola:-(( Mám toho hodně:-(( Promiňte:-(( Pá Vaše Eviiika

Depp sa vžil do Klobučníka vo filme Alica v krajine zázrakov

25. října 2008 v 23:38 | Eviiika |  Johnny Depp
BRATISLAVA - Herec Johnny Depp berie vážne rolu Klobučníka vo filme Alica v krajine zázrakov, ktorý režíruje Tim Burton. Zvláštnym správaním prekvapuje celý štáb. Nedávno ho prichytili, ako je vlastný klobúk.

"Nevymýšľam si, len sa zahryzol do strechy klobúka a požul to," citovala slová režiséra Burtona internetová stránka www.contactmusic.com. Burton nemusel Johnnyho Deppa dlho presviedčať, aby si Klobučníka zahral. "Rád hrá čudákov," vyhlásil. "Páči sa mu látka, ktorú tu máme, a chápe ju. Je pekné pracovať s ľuďmi, ktorí sú fanúšikmi predlohy," povedal filmár pre internetovú stránku www.aceshowbiz.com.

Alicu v krajine zázrakov, ktorá vznikne kombináciou reálnych záberov živých hercov a počítačovej animácie, by mali pod hlavičkou Disney Digital 3-D uviesť do kín v roku 2010. Hlavnú úlohu - Alicu, si zahrá Austrálčanka Mia Wasikowska. Americká herečka Anne Hathaway bude Biela kráľovná. K hereckému obsadeniu sa pridala aj režisérova snúbenica, anglická herečka Helena Bonham Carter, ktorá sa predstaví ako Srdcová kráľovná.Veľkosť pŕs Keiry Knightley nestačí, chceli jej ich zväčšiť!

18. října 2008 v 12:34 | Eviiika |  Keira Knightley
LONDÝN - Britská herečka Keira Knightley (23) to so svojou vychudnutou postavou nemá jednoduché. Jej plochá hruď už totiž nevonia vedeniu štúdia, v ktorom hrdinka Pirátov z Karibiku natáčala svoj nový film. Bez mihnutia oka jej navrhli digitálnu úpravu poprsia.

Napriek tomu, že Keira si je vedomá, že jej prsia pravdepodobne nikdy nenadobudnú bujné tvary, o spomínanom návrhu ani neuvažovala. Vylepšenie svojho plochého hrudníka na propagačných materiáloch k najnovšiemu filmu kategorickyodmietla a grafikom prísne zakázala pohrať sa s jej nedostatočne vyvinutou partiou.

Snáď najzarážajúcejšie na celej situácii zostáva Knightleyovej odôvodnenie tohto nekompromisného rozhodnutia. Hviezda strieborného plátna totiž zaryto verejnosť presviedča o tom, že na svoj chudobný dekolt je v podstate veľmi hrdá.

Aby Keira svojich fanúšikov a všetky anorektičky sveta aspoň trošku zmiatla, vyrukovala s vyhlásením, že spomínaný incident sa nikdy neodohral. Trvá totiž na tom, že šíriace sa správy sú jednoducho falošné a následne ich označila za klebety. Záležitosť okolo útlej hrude uzavrela slovami: "Nepamätám sa, že by mi ktokoľvek navrhol úpravu mojich pŕs. Som rada, že sa to nestalo."

Johnny Depp:Největší krasavec planety!

15. října 2008 v 17:39 | Eviiika |  Johnny Depp
A vítězem se stává... Johnny Depp se stal největším krasavcem planety!

Americký herec Johnny Depp byl čtenářkami magazínu Cosmopolitan zvolen nejpřitažlivějším mužem planety. Svou osobitostí a šarmem tak porazil svého kolegu George Clooneyho, který skončil na druhém místě, a Jaka Gyllenhaala, jenž v anketě obsadil třetí místo.

Jak na stránkách Cosmopolitanu vysvětlila redaktorka Lizzi Hoskingová, vítězství Johnny Deppa se dalo předpokládat, protože ruku v ruce s věkem zraje jako víno. "Anketa ukázala, že dámy preferují starší, sofistikovaně vyhlížející muže před mladými zajíci. Vždyť jenom v top desítce se umístilo sedm mužů nad třicet," uvedla redaktorka.

Méně než třicet mají tři muži, třetí Gyllenhaal, šestý James McAvoy (znát ho můžete z filmů Pokání či Wanted) a sedmý Justin Timberlake.

Nejstarším umístěným mužem zařazeným do ankety o nejpřitažlivějšího muže je bývalý představitel Jamese Bonda Pierce Brosnan, který skončil na devatenáctém místě.

Top 10 nejpřitažlivějších mužů planety podle ankety Cosmopolitanu:

  1. Johnny Depp (45)
  2. George Clooney (47)
  3. Jake Gyllenhaal (27)
  4. Daniel Craig (40)
  5. Brat Pitt (44)
  6. James McAvoy (29)
  7. Justin Timberlake (27)
  8. Will Smith (40)
  9. David Beckham (33)
  10. Wentworth Miller (36)

Stydlivka Keira: Nahá ve filmu!

15. října 2008 v 17:38 | Eviiika |  Keira Knightley
Známá britská herečka Keira Knightley (23) se v novém filmu objeví nahá ve vášnivé milostné scéně.

Herečka, která se zpočátku nahým scénám ve filmu bránila, se v novém filmu The Edge of Love odhalila v plné kráse. V médiích se v souvislosti s její hubenou postavou spekulovalo o tom, že trpí anorexií. Mladá hvězda se tímto odvážným krokem rozhodla všechny přesvědčit, že jí sexappeal rozhodně nechybí.
V romantickém dramatu si zahrála společně Cillianom Murphym, s kterým si vyzkoušela postelové scény. A to že to s nahotou myslí opravdu vážně, dokázala i v dalších scénách, kde své skryté půvaby ukáže se s herečkou Siennou Miller.

Fotka a video pod perexem-> -> ->
( Nechci nějak narušovat mravní výchovu mládeže:-D I když podle mého nejde už nic zkazit,ale bez urážky:-* )


Návštěvnost 6.10.-12.10.2008

15. října 2008 v 17:22 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden byla:

Po-77
Út-70
St-63
Čt-60
Pá-70
So-76
Ne-90
Celkem lidiček-506

Moc díky:-) Papa Vaše Eviiika

Diplomy za 135.bleskovku=)

14. října 2008 v 19:04 | Eviiika |  Bleskovky-ceny;-)
Takže tady jsou vítězové bleskovky:

1.místo - Betka
2.místo - Anett Phoenix
3.místo - Hanča

Tady jsou správné odpovědi bleskovky:

1.Zuby,rty,usměv...
2.Jackovi Sparrowovi
3.Ano
4.Jacka Sparrowa
5. ---

A tady máte diplomy:


Vítězkám gratuluji a doufám,že se vám diplomy líbí;-)
Papa Eviiika

Fotky-(povětšinou xichty)-Jacka:-))

12. října 2008 v 0:03 | Eviiika |  Jack Sparrow
Mno, tyhle fota jsou prostě boží:-) Hlavně některý, u nich jsem chytala fakt výtlem:-))
A to nejlepší na konec:-)) -> -> ->

RUM-Jack Sparrow

11. října 2008 v 23:58 | Eviiika |  Jack Sparrow
Jack a jasně že RUM :-))


Animačky Jacka:-)

11. října 2008 v 23:48 | Eviiika |  Jack Sparrow
A trošku menší:

135. bleskovka=) UKONČENA!!!

11. října 2008 v 23:43 | Eviiika |  Bleskovky
Po hóóódně dlouhé době tu mám pro vás bleskovku;-)
1.Copak to je na obrázku?
2.Komu to patří?
3.Píše se teď všude o tom,že se budou točit Piráti 4?
4.Koho ztvárnil v Pirátech Johnny Depp?
5.Koho z Pirátů chceš na diplom?


Tak to je vše.Beru první 3 osůbky,které to budou mít dobře.
Tak se mějte a dobrou noc:-)
Eviiika:-*

BLESKOVKA UKONČENA!!!

Jack jako kostlivec

11. října 2008 v 23:37 | Eviiika |  Jack Sparrow