Září 2008

Návštěvnost 22.-28.9.2008

29. září 2008 v 15:09 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden byla:

Po-52
Út-74
St-89
Čt-74
Pá-75
So-94
Ne-96
Celkem lidiček-554

Moc děkuji a mějte se fajn! Páá Vaše Eviiika

Vaše názory - PotC 4

27. září 2008 v 9:38 | Eviiika |  Piráti z Karibiku 4
Ahojky!
Dneska jsem sem dávala články, ze kterých je jisté, že Piráti z Karibiku 4 opravdu budou.Johnny Depp už podepsal smlouvu.
A právě na tohle téma bych tady ráda začla diskuzi.
Byla bych ráda, kdyby jste mi do komentářů psali vaše názory, třeba tyhle:
  • Myslíte si,že Piráti 4 opravdu budou nebo to je zas jen vtip?
  • Chcete vůbec ještě další díl Pirátů?
  • Co si myslíte,za jak dloho by mohli nový Piráty natočit?
  • Atd.
Piště prostě všechno, co vás na tohle téma napadne a nebo s čím se chcete podělit s ostatními. Třeba pokud jste etly nějaké články o tomhle tématu, tak určitě napište něco o nich a třeba i váš názor.
Prostě pište a komentujte-budu se těšit:-)
Papa Vaše Eviiika

Piráti z Karibiku 4 budou !!!

27. září 2008 v 9:32 | Eviiika |  Piráti z Karibiku 4

Jack Sparrow a jeho parta jsou zpět. Po super úspěšném prvním dílu Prokletí Černé perly bylo rozhodnuto, že bude natočeno volné pokračování Truhla mrtvého muže, která byla přijata s takovým nadšením, že velmi záhy do kin přišel už poněkud slabší třetí díl, Na konci světa. Tvůrci se vlažnějším přijetím posledního pokračování pirátské dobrodružné komedie nenechali odradit a chystají další, jehož název ani náznak toho, co se v něm bude dít, ještě není znám. Ale nedá se očekávat, že předčí v popularitě naprosto famózní "černou perlu" , která je řazena mezi komerčně nejúspěšnější snímky všech dob.
Johny je sice zárukou úspěchu, jeho herecké výkony jsou vždy velmi přesvědčivé a zvedají ze sedaček hlavně ženskou část publika, ale z filmové hitorie víme, že většina pokračování jsou jen slabým odvarem svých prvních, popřípadě druhých dílů. Kromě ve všech pádech skloňovaného Deppa se můžete těšit na další známé obličeje Orlando Blooma (Will Turner) a stále obsazovanější Keiru Knightley (Elizabeth).

Keira Knightley:Pirátka z Karibiku prožívá hvězdný rok

27. září 2008 v 9:25 | Eviiika |  Keira Knightley
-Třiadvacetiletá Britka Keira Knightleyová jde letos z role do role
- Podle Forbesu je druhou nejlépe placenou herečkou světa
Role krásné guvernérovy dcery v nesnázích v trilogii Piráti z Karibiku je jednoznačně její nejslavnější. V poslední době však třiadvacetiletá Keira Knightleyová, Londýňanka pocházející ze skotsko-velšské umělecké rodiny, dokazuje, že má mnohem širší potenciál než jen zdobit velkorozpočtovou hollywoodskou trikovou produkci. Knightleyová jde letos z role do role.
Loňské Pokání, filmová adaptace knihy Iana McEwana, která posbírala řadu prestižních trofejí včetně Zlatých glóbů, cen Bafta a Oscara, naznačila, že Knightleyová vyniká i v náročnějších produkcích. A její nejnovější filmy to jenom potvrzují.
Když před pár dny na mezinárodním festivalu v kanadském Torontu představovala svůj nový film Vévodkyně (The Duchess), v němž v režii Saula Dibba ztvárnila titulní roli, předháněly se v poklonách a zájmu nejen davy fanoušků, ale i kritika.
Vévodkyně s Oscarem?
Kostýmní produkce podle stejnojmenného knižního bestselleru Amandy Foremanové, v níž Knightleyová ztvárnila anglickou šlechtičku konce osmnáctého století Georgianu Cavendishovou, vévodkyni z Devonshiru (členku rodiny, z níž pocházela i Lady Diana Spencerová, matka britských následníků trůnu Williama a Harryho), Toronto nadchla. "Knightleyová v psychologicky náročné roli předvádí vyzrálý výkon, který nepostrádá ženskost a něhu," uvedl torontský filmový kritik Cameron Bailey. Jeho kolega Lou Lumenick z listu The New York Post v souvislosti s výkonem Knightleyové mluví o další oscarové nominaci - tu první herečka získala před třemi lety za ztělesnění Elizabeth Bennetové v austenovské romanci Joea Wrighta Pýcha a předsudek.
Dublérka multimilionářkou
Kdysi "dublovala" Natalii Portmanovou - coby komorná Sábé byla od královny Padmé Amidaly k nerozeznání. A když v roce 2002 navštívila s fotbalovou komedií Blafuj jako Beckham festival v Karlových Varech, procházela se po kolonádách v džínech a s oplatkou v ruce, aniž by si ji kdokoli povšiml. Dnes je druhou nejlépe placenou herečkou na světě. Víc si vydělá jen Cameron Diazová.
Alespoň podle žebříčku prestižního ekonomického magazínu Forbes. Podle něj si Knightleyová jen za loňský rok vydělala třicet dva milionů dolarů, zejména díky rolím ve filmu Piráti z Karibiku: Na konci světa, Pokání a lukrativnímu kontraktu s módní firmou Chanel.
Když se Knightleyová loni stala tváří parfému Coco Mademoiselle, účinkovala ve velkorysé billboardové kampani i v reklamních spotech. Značku Chanel reprezentují i róby, které Knightleyová obléká na červený koberec. Podle Forbesu je Knightleyová díky těmto zakázkám jednou z nejbohatších Angličanek současnosti. Sama herečka se ale těmto informacím před několika týdny vysmála: "Tak jsem slyšela, že jsem si loni přišla na třicet dva milionů dolarů. Upřímně vám mohu říct, že tolik to opravdu nebylo," řekla Knightleyová v jednom rozhovoru. Skutečné výdělky však třiadvacetiletá herečka tají. Už teď je ovšem jasné, že ani v příštím roce Knightleyová nezchudne. Do světových kin brzy vstoupí její válečná romance The Edge of Love, v níž hraje přítelkyni velšského básníka Dylana Thomase, životopisnou postavu ztvární i coby Zelda Fitzgeraldová v dramatu The Beautiful and Damned. Největší očekávání však budí připravovaný filmový Král Lear v režii Joshuy Michaela Sterna. Knightleyová v shakespearovské adaptaci ztvární královu nejmladší dceru Kordélii. Regan a Goneril ztělesní Gwyneth Paltrowová a Naomi Wattsová, roli Leara přijal Anthony Hopkins.

Depp podepsal smlouvu na Piráti z Karibiku IV.

27. září 2008 v 9:22 | Eviiika |  Johnny Depp
Herec Johnny Depp podepsal smlouvu na natáčení čtvrtého dílu úspěšného dobrodružného filmu Piráti z Karibiku.Oznámil to ve čtvrtek magazín Vanity Fair. Předchozí tři díly vydělaly 30 miliard korun.

Není to jediná zakázka pro Johnnyho. Bude hrát ve filmu The Lone Ranger a v Burtonově Alence v říši divů, která bude v kinech v roce 2010.

Depp žije s herečkou Vanessou Paradise, mají dvě děti.

Keira Knightleyová má hrát manželku spisovatele Francise Scotta Fitzgeralda

27. září 2008 v 9:20 | Eviiika |  Keira Knightley
Britská filmová hvězda Keira Knightleyová jedná o roli manželky slavného amerického spisovatele Francise Scotta Fitzgeralda v novém životopisném snímku, uvedl server BBC.
Film by se měl jmenovat podle Fitzgeraldovy knihy The Beautiful and the Damned (Krásní a prokletí) a vylíčí bouřlivé manželství slavného autora a Zeldy Sayreové, kterou si vzal v roce 1920. To se odrazilo i ve Fitzgeraldově románové tvorbě. Režírovat bude Nick Cassavetes.
Producenti slibují vylíčit neotřelý příběh Zeldy a Francise Scott Fitzgeralda, kteří žili ve velkém stylu a stali se "ikonami jazzového věku". Jejich neklidný vztah se už jednou stal předmětem uměleckého ztvárnění, když o nich v roce 2004 v londýnském West Endu uvedli muzikál. Ten se však mnoha repríz nedočkal.
Francis Scott Fitzgerald patří k nejvýznamnějším světovým autorům. Narodil se v roce 1896 v rodině irských přistěhovalců, bojoval v 1. světové válce a po návratu se oženil s výstřední Zeldou. Stýkal se se společenskou smetánkou, působil i v Hollywoodu jako scenárista. K Fitzgeraldovým nejslavnějším knihám patří Velký Gatsby, Krásní a prokletí a Něžná je noc.

Návštěvnost 15.9.-21.9.2008

27. září 2008 v 9:18 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden byla:

Po-106
Út-75
St-69
Čt-60
Pá-92
So-98
Ne-85
Celkem lidiček-585

Koukám,že návštěvnost jde den odedne a týden od týdne docela dolů:-(( To mě sice mrzí,ale já blog vážně nestíhám:-(( Promiňte:-((
Papa Vaše Eviiika

Omlouva...

27. září 2008 v 9:15 | Eviiika |  Mé kecy atd...
Ahojky všichni návštěvnící mého blogu!
Chtěla bych se vám moc omluvit,že sem přes týden moc nechodím (kdyžtak jen odpovídám na komentáře), ale ono to opravdu nejde...:-(( Školu stíhám/nestíhám jen tak tak,takže na blogu mi nezbývá čas:-((
Přes týden du maximálně jednou ven a to snad na hodinu,jinak sedím pořád u učení.V sobotu se chystám do tanečních,večer jsem v tanečních.V naděli jsem ráda,že se vyspim trošku dýl,pak se musím učit a na odpoledne du ven (je to jediný den v týdnu,kdy jdu na dýl ven...:-(( ),jinak když pak dorazím domů,tak se musím zase učit:-(( A vtěsnat do tohohle času blog už se vážně nedá:-(( Já se fakt snažím,ale nejde to:-((
Tak doufám,že na můj blog i tak nezapomenete-i když mi den co de návštěvnost klesá:-((
Tak se mějte hezky a přeju vám,ať to zvládáte líp než já:-*
Papa Vaše Eviiika

Návštěvnost 8.9.-14.9.2008

15. září 2008 v 21:54 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden byla:
Po-88
Út-77
St-99
Čt-107
Pá-94
So-93
Ne-68
Celkem lidiček-626
Moc děkuji:-* Mějte se fajn.Páá Vaše Eviiika

Keira je vojvodkyňa dobrého vkusu, zažiari všade, kde sa objaví

15. září 2008 v 21:50 | Eviiika |  Keira Knightley
Do kín po celom svete prichádza film s názvom Vojvodkyňa a podobný prívlastok sa dá použiť aj na jeho hlavnú predstaviteľku. Herečka Keira Knightley je totiž vojvodkyňou dobrého vkusu a zažiari hádam všade, kde sa objaví.
Útlej a chudučkej britskej hviezde sa to podarilo už počas londýnskej premiéry v šatách z dielne dizajnéra Alexisa Mabilla a jej úspešné ťaženie pokračuje aj za Atlantikom. Očarujúca Keira najprv zavítala do Toronta, kde prebiehal filmový festival. Zaujala tu aj voľnejšou garderóbou počas tlačovej konferencie a na slávnostnom premietaní z nej mnohí nedokázali odtrhnúť oči pre uhrančivú sivú róbu bez ramienok.
Zatiaľ najlepšou módnou voľbou sa však stala tá, ktorú herečka urobila počas newyorského premietania filmu pod záštitou značky Chanel a módneho magazínu Vogue. V čiernych šatách zdobených masívnymi brošňami vyzerala jednoducho nádherne. Očividnú spokojnosť a úsmev vyvolala aj na tvári hostiteľky večera - šéfredaktorky magazínu Vogue Anny Wintour. A každý, kto sa orientuje v módnej brandži, vie, že vyhovieť tejto dáme je naozaj náročné.

Keira Knightley-Řešení? Dítě!

15. září 2008 v 21:48 | Eviiika |  Keira Knightley
Keira Knightley je naštvaná!
O třiadvacetileté Britce neustále kolují zvěsti, že trpí anorexií. To ji permanentně rozčiluje, nyní prý přišla na to, jak povídačky rozptýlit. Pořídí si dítě.
"Těch dohadů už mám plné zuby. Jednou jsem anorektička, pak mám zase výrazné křivky. Je to normální, připadá mi to jako vtip. Co bude příště? Že jsem moc vysoká, nebo moc malá? Sorry, ale já jsem já," rozpálila se nedávno. "Nejlepší bude dítě, do pr…e, já prostě musím otěhotnět," doplnila.
Otázkou ovšem je - s kým? Její přítel Rupert Friend, s nímž se seznámila při natáčení filmu Pýcha a předsudek, s potomkem rozhodně nespěchá a zatím ani nehodlá Keiru požádat o ruku.

Jééé:-*

15. září 2008 v 21:39 | Eviiika |  Mé výhry...
Tohle jsem dostala od mého milovaného SB -> http://tinustek.blog.cz/ - móóóc děkujííí:-* Je to prostě božííí:-)))
A pokud na to chcete kouknout,tak click séém:
Ještě jednou moc díky:-)
Pááá Eviiika

Drsný motorkář Orlando Bloom

11. září 2008 v 18:46 | Eviiika |  Orlando Bloom
O britském herci Orlandu Bloomovi (31), jenž se blýskl v takových kasovních trhácích, jako jsou filmové série Pán prstenů nebo Piráti z Karibiku, je známo, že je blázen do motorek.
Na svém pekelném stroji značky BMW často vozí svou přítelkyni topmodelku Mirandu Kerr (25), která je mimo jiné tváří spodního prádla Victoria's Secret.
Ostatně vášeň pro motocykly je vlastnost, jíž si prý Orlando získal přízeň i Mirandina otce. O hvězdném páru se v uplynulých měsících spekulovalo, že je na pokraji rozchodu. Nejnovější zprávy to však vylučují. Orlando a Miranda spolu byli viděni v rybí restauraci v newyorské čtvrti Soho (kam si zřejmě dojeli na motorce) a údajně vypadali velice zamilovaně.
Sám Orlando má v posledních dnech velké plány: Chce přímo v srdci Bosny natočit film o válečném konfliktu v Sarajevu. Hrál by samozřejmě hlavní roli. Při natáčení, stejně jako při divokých jízdách na motocyklu, by si ale Orlando měl dávat pozor. Je totiž typ, kterému se zranění nevyhýbají, ba právě naopak. Na motorce si už zlomil levou nohu, zlomeninu ruky utrpěl při snowboardingu a žeber zase při filmování. Od režiséra ságy Pán prstenů Petera Jacksona (46) si za to dokonce vysloužil posměšky.

Johnny Depp a Gore Verbinsky mají nový projekt

11. září 2008 v 18:41 | Eviiika |  Johnny Depp
Překvapivě ne čtvrtí Piráti, ani sólovka s Jackem Sparrowem. Prestože karibská trilogie vydělala peněz jako šlupek, kolem jejího třetího pokračování je ticho po pěšině a Depp s Verbinskym si našli nový projekt. V březnu 2011 by měli do kin dopravit animák Rango, kterým hodlá Paramount odstartovat svou sérii výdělečných 3D báchorek pro nejmenší. Ano, další velký hráč se přesouvá svoji pozornost na pole animákovské pole a nenechává nic náhodě.
Verbinsky má teď sice plné ruce práce s přípravami BioShocku, ale jeho scenáristický partner z tohohle projektu - John Logan, si našel čas, aby podle jeho nápadu sepsal Ranga. A teď přichází to nejlepší... Onen "nápad" jest "příbeh domácího zvířete, které se vydá do světa, aby našlo své pravé já." Depp ho bude dabovat a kdybych nedávno nepsal o tom, že bude Zack Snyder režírovat animák na motivy knižní série o "sovách z lesa Tyto, které se musí postavit velkému zlu", asi by mě to i překvapilo. V tomhle případě ale jen lehce zvedám obočí a doufám, že Deppovo ošklivé kačáko, nebo co to bude, dostane do vínku alespoň solidní hlášky.

Návštěvnost 1.9.-7.9.2008

8. září 2008 v 18:59 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý-a zároveň první týden ve školním roce byla:
Po-79
Út-80
St-89
Čt-98
Pá-85
So-93
Ne-100
Celkem lidiček-624
Moc děkuji:-) Páá Vaše Eviiika

Knightley: Herečky by nemali byť vzormi

8. září 2008 v 18:49 | Eviiika |  Keira Knightley
LONDÝN - Filmová hviezda Keira Knightley tvrdí, že herečky by pre dievčatá nemali byť vzormi, pretože sú "šialené".
Podľa jej slov by sa mladé ženy nemali nechať ovplyvňovať filmovými hviezdami, pretože budú mať nesprávny názor na to, ako sa právať v živote. "Musíte dovoliť vašim emóciám, aby ste ich mohli používať. To je dôvod, prečo sú všetky herečky šialené a prečo by nemali byť vzormi," uviedla Knightley pre magazín Big Issue.

Ako dodala, očakáva, že sa objaví aj v nejakých zlých filmoch, pretože neexistuje bezproblémová filmová kariéra.
Informácie zverejnil internetový portál femalefirst.co.uk.

Johnny Depp bude možno bláznivým zloduchom v treťom Batmanovi

6. září 2008 v 9:00 | Eviiika |  Johnny Depp
Americký herec Johnny Depp by vraj mohol stvárniť bláznivého zloducha v tretej batmanovke.
Hviezda filmu Sweeney Todd: Čertovský holič z Fleet Street (2007) si pravdepodobne zahrá Hádankára - šialenca závislého od hádaniek a rébusov. "Už som o tom niečo počul," citovala Deppa internetová stránka Abslotunenow.com. "Mohla by to byť sranda," dodal 45-ročný herec.
Režisér Christopher Nolan plánuje ďalší film o netopierom mužovi z Gotham City nakrútiť v roku 2009. Jeho druhý Batman - Temný rytier, v ktorom postavu Jokera stvárnil zosnulý herec Heath Ledger a úlohu Batmana si zopakoval Christian Bale, láme rekordy návštevnosti kín. V Spojených štátoch minulý týždeň prekonal hranicu tržieb 500 miliónov amerických dolárov (asi 10,480 miliardy Sk/347,872 milióna €). Stal sa tak druhou najúspešnejšou snímkou filmovej histórie. Najúspešnejším filmom v histórii je ďalej Titanic (1997) s tržbami 600,8 milióna dolárov.

Návštěvnost 25.8.-31.8.2008

5. září 2008 v 16:04 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Takže návštěvnost za minulý týden-a zároveň i poslední prázdninový týden byla:
Po-120
Út-123
St-109
Čt-90
Pá-87
So-86
Ne-89
Celkem lidiček-704
Moc díky a mějte se.Páá Vaše Eviiika

Johnny Depp se na chvíli vrátil k hudbě

5. září 2008 v 15:52 | Eviiika |  Johnny Depp
Po roce se Johnny Depp opět ukázal před fanoušky coby virtuózní kytarista své bývalé středoškolské kapely The Kids, aby zahrál na charitativním koncertu pro nadaci Dan Marino Foundation.
Málokdo ví, že se Johnny Depp pokusil nejprve prorazit do showbusinessu coby kytarista skupiny The Kids. Jenže kapela díru do světa neudělala a tak se Johnny rozhodl zkusit štěstí jako herec. Že udělal dobře je dnes víc než jasné, ovšem na svou starou kapelu nezapomněl. Opět se sešli již minulý rok, při vzpomínkovém koncertu na počest bývalé manažerky kapely Sheily Witkin. A letos zase. Na druhý ročník Sheila Witkin Memorial Reunion Concert se přišlo podívat 2 500 diváků, které kromě Johnnyho Deppa a skupiny The Kids bavily ještě kapely Slyder, Tight Squeeze, Critical Mass a další.
Na 90 minutovém vystoupení Johnnyho Deppa se přišla podívat i jeho manželka Vanessa Paradis s devítiletou dcerou Lily-Rose. Výtěžek z dvoudenního koncertu putoval na konto dětské nadace Dan Marino Foundation.

Keira Knightleyová hraje Vévodkyni. Nebo Dianu?

5. září 2008 v 15:42 | Eviiika |  Keira Knightley
Londýn
- Keira Knightleyová se znovu prošla před svými obdivovateli po červeném koberci na Leicester Square. Tentokrát jako vévodkyně, kterou ztvárnila ve stejnojmenném snímku, jenž si ve středu v Londýně odbyl světovou premiéru.
Film, který se představí i na nadcházejícím festivalu v Torontu a do českých kin vstoupí 26. února, už stihl vyvolat řadu diskusí a kontroverzí - přestože žánrově jde jen o kostýmní drama s romantickými prvky.
Životní osud hrdinky totiž připomíná životní zákruty její skutečné příbuzné, tragicky zesnulé Diany, princezny z Walesu. A to Britové a Britky nemohli nechat bez povšimnutí, zvlášť když mohli vášeň pro probírání monarchistického soukromí zkombinovat s oblíbenou celebritou.
Knightleyová hraje Georginu Spencerovou, šlechtičnu z 18. století, která vstoupí do manželství bez lásky. Její muž, pátý vévoda z Devonshiru, měl několik mileneckých poměrů.
Srovnávání osudů obou žen ostatně šikovně vyvolali sami producenti, když za ústřední citát tiskových materiálů vyhlásili větu "V našem manželství jsme byli tři". Tu použila přímo Diana ve svém televizním rozhovoru z roku 1995.
Režisér Saul Dibb se brání, že větu si pro propagaci vybrali bez jeho vědomí marketingoví stratégové. Ovšem jen trochu.
"Není to vyjádření našeho přístupu k filmu. Ale jestli to přitáhne víc lidí do kin, tak si myslím, že to je dobré. Je to jen marketingový nástroj."
Podle Dibba by ostatně šlo nalinkovat i paralely s jinými tragickými ženskými postavami, jako je například Marilyn Monroe. I Knightleyová srovnávání své postavy s Dianou odmítá.
"Natáčela jsem film o vévodkyni z Devonshiru a myslím, že to byla dost zajímavá postava, aby ten film mohl být jenom o ní, bez souvislostí s čímkoliv jiným," říká.
BBC nicméně konstatuje, že film vyvolává mezi oběma postavami řadu zjevných paralel. "Těžko se dá věřit tomu, že by si někdo při jeho sledování nevybavil souvislosti mezi hrdinčiným manželstvím a mezi životem princezny, která řekla, že v manželství patnáct let žila nejen s Charlesem, ale i s Camillou Parker-Bowles."
Podle serveru Vévodkyně každopádně přináší zajímavý vhled do života Dianiny prapraprapratetičky. I aristokratku Georgianu milovala veřejnost a byla obdivovaná za svůj vkus. Zároveň se vědělo, že je v osobním životě velmi nešťastná.
Knightleyová je do kostýmních velkofilmů britské provenience obsazována možná až moc často, ale od Vévodkyně ji to neodradilo. "Při výběru rolí mě zajímá jen kvalita scénáře a zajímavost postavy," vysvětluje.
"Je to nádherná postava," říká. "Byla to neuvěřitelná žena, navíc to znamenalo příležitost pracovat s Ralphem Fiennesem a režisérem Dibbem."
Knightleyová je nadšená i pozitivními recenzemi. "Je to mnohem lepší, než když vám lidé říkají, jak jste strašní," konstatuje bezelstně hvězda filmů Pokání či Pýcha a předsudek.
Herci si přitom natáčení příliš neužili, Knightleyovou denně dvě a půl hodiny líčili a soukali do těžkých vyztužovaných kostýmů. "Ty kostýmy byly fantastické, ale zvlášť pohodlné nebyly," přiznává.