Červen 2008

CLICK

30. června 2008 v 20:24 | Eviiika |  Mé kecy atd...
BLOGlist
Ahojky,zaregistrovala jsem můj blog na týhle stránce:
BLOGlist
Byla bych i ráda,kdyby jste tam pro můj blog hlasovali,pokud se vám líbí.
BLOGlist
Tak moc díky a pls koukněte tam;-) Paaa Eviiika
BLOGlist

Návštěvnost 23.6.-29.6.2008

30. června 2008 v 16:41 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden je:
Po-180
Út-166
St-144
Čt-197
Pá-190
So-169
Ne-241
Celkem lidiček-1287
Strašně moc vám děkují:-* Tyhle číslíčka mi dělají obrovskou radost:-*
Papa Vaše Eviiika

Naštvaný Johnny Depp

30. června 2008 v 16:13 | Eviiika |  Johnny Depp
,,Johnny Depp vždycky říkal, že věc, kterou na filmovém průmyslu nenávidí je stálé narušování soukromí. Při prohlížení vhodné filmové lokace, Musso a Frank Grill, Johnny pocítil potřebu říct paparazziům, aby šli pryč. Během jízdy domů, Johnnyho auto náhle zastavilo uprostřed ulice a Depp vyskočil ven, aby se postavil jednomu paparazziovi. Normálně bych nezveřejňovala tyhle fotky.. ale on vypadá tak strašně naštvaný."

Visuální efekty ,,Před a po"

30. června 2008 v 16:10 | Eviiika |  Piráti z Karibiku-tak různě;-)
Tohle mám z blogu http://kresli.blog.cz .Docela mě to zaujalo a proto to sem dávám.Můžete zde vidět jak se natáčelo-spíš jak se dělaly efekty.


Dneska dávaj Piráty!!

29. června 2008 v 20:10 | Eviiika |  Mé kecy atd...
Ahojky!
Kdyby jste se náhodou nudili a nevěděli na co se kouknout,tak na Nově dávaj Piráty z Karibiku:Prokletí Černé perly!
Já se du teda dívat.Sice jsem to viděla tolikrát,ale nenechám si je ujít;-) I když se mi to od Novy nelíbí předabovaný:-((
Tak se mějte papa Eviiika

Moje nové fotky

29. června 2008 v 12:28 | Eviiika |  Tak taky něco o mně:o)
Ahojky, takže mě napadlo sem zase hodit nějaké moje fotky. Už mě nějak neba číst ty komenty u starých fotek:-)) Né jako že by mi to vadilo - za některé komenty vážně moc díky:-* Ale i tak sem chci hodit moje aktuální fota a budu jen ráda,když je okomentujete;-)
Tak tady jsou ->
Nelekněte se;-)
-> -> ->
(Click na celý článek)
-> -> ->

Pár mých keců začátkem prázek

29. června 2008 v 12:14 | Eviiika |  Mé kecy atd...
Ahojky!
Takže nejprve bych vám ráda popřála,aby jste si moc užili prázdiny a měli se fajn:-)
A vám,kteří teď odcházíte ze základky a jdete na střední (jako já), tak vám chci popřát aby jste ten přestup dobře zvládli a hlavně přeju hodně štěstí a úspěchů do nového školního roku!!!
Možná by vás zajímalo,jak to tady bude o prázdninách...Já nikam na dovču nejedu,takže jsem celé prázdniny doma.Ale to neznamená,že budu pořád sedět u počítače!!! Budu chodit ven,pracovat na zahradě,možná jezdit na výlety nebo na nákupy...Prostě budu mít hodně jiných věcí na práci...Ale nebojte se - o blog se starat budu,články taky budu přidávat a budu i pravidělně odpovídat na vaše komentáře.
Dále jsem se chtěla zeptat,jestli by jste tady nechtěli,abych uspořádala nějakou soutěž nebo něco takovýho? Kdyžtak piště klidně nápady a tak do komentářů-jedině to uvítám!!!
Tak to je snad všechno,dál ještě jen to,že vám sem hodím moje aktuální fota,páč už mě neba číst komentáře u těch starých:-)) Ale i přesto za některé ty komenty moc děkuji!:-))
Tak se mějte! Papa vaše Eviiika

Návštěvnost 16.6.-22.6.2008

28. června 2008 v 21:38 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden je:
Po-135
Út-137
St-138
Čt-111
Pá-155
So-127
Ne-155
Celkem lidiček-958
Moc děkuji! Papa Eviiika

Orlando Bloom: To je můj poklad!

28. června 2008 v 21:35 | Eviiika |  Orlando Bloom
Orlando Bloom: To je můj poklad!
Australská modelka Miranda Kerr (25), která v současné době randí s 'pirátem z Karibiku' Orlando Bloomem (31), se snaží zakrýt prsa novinami, ale poněkud neúspěšně.
Pohotové oko fotografa ji zastihlo právě ve chvíli, kdy neposedné ňadro vykouklo zpoza stránek. A je třeba říci, že se Australanka nemá za co stydět!
V těchto dnech je Miranda i se svým milým ve Španělsku, kde si oba užívají sluníčka. Miranda nenechala nic náhodě a aby se vyhnula případnému módnímu trapasu, opaluje se raději nahoře bez. Tak má jistotu, že na těle nebude mít nevzhledná bílá ramínka.
Orlando pečlivě hlídá, zdali mu jeho krásku nikdo neokukuje:

Bannery Willa

25. června 2008 v 14:22 | Eviiika |  Will Turner


Orlando & Miranda se docela dost odhalili

25. června 2008 v 14:15 | Eviiika |  Orlando Bloom
Hollywoodský pár snů - herec Orlando Bloom a modelka Miranda Kerr - si užíval sluníčka a vody ve dvojici. Bulvární fotografové při tom ani tentokrát nemohli chybět. Celou dobu dvojici sledovali a čekali na svůj vytoužený záběr. To ještě netušili, že získají hned dva. Nejprv to byla Miranda, která si zřejmě v tom vedru chtěla ulevit a skvlékla si vrchní část plavek. Navzdroy tomu, že si svoje poklady stražila a zakrývala si je novinami, nezakryla všechno. Chvíli na to se objevil Orlando. Před sebou měl osušku a až když se otočil fotografům zadkem, bylo jasné, že je úplně nahý.
Pokud chcete vidět fotky click na celý článek -> -> ->

Pohřešuje se Orlando Bloom!

25. června 2008 v 14:06 | Eviiika |  Orlando Bloom
Ještě nedávno ho bylo všude plno. Žádná triková podívaná plná pirátů, elfů či šermovaček se bez něj neobešla. Dnes ho ale vidíme už jen v televizi. Kam ksakru zmizel Orlando Bloom (31)?
Ještě před pár měsíci se o něm psalo jako o strmě vycházející hvězdě. Zazářil jako distingovaný elf Legolas v trilogii Pán prstenů. Zdatně se oháněl mečem v Pirátech z Karibiku. A coby Paris ve starověkém velkofilmu Troja rozpoutal trojskou válku, když si přisvojil za manželku nejkrásnější ženu světa. Ale potom najednou někam zmizel.
Jako nejpravděpodobnější příčina jeho nepřítomnosti se jeví možnost, že některá rozdychtěná fanynka ho unesla a uvěznila ve svém dívčím pokojíčku. Ale chyba lávky. Orlando Bloom je na svobodě. A v jednom malém londýnském divadle zkouší divadelní hru In Celebration, ve které hraje horníkova syna na oslavě výročí svatby svých rodičů. Připadá vám to bizarní? Připadá vám to jako zbytečně rychlé vyklizení úspěšně dobytých pozic? Možná je to právě to nejchytřejší, co Orlando mohl v dané chvíli udělat. Dostal se totiž do situace, v jaké byl Leonardo DiCaprio po premiéře Titaniku. Stal se z něj idol rozvášněných puberťaček. Což je sice prima, ale pro seriózní hereckou kariéru to není zrovna nejlepší základ. Takže začít od píky na divadelním jevišti mu může jedině prospět. I když si během zkoušení prožil menší šok: "Divadelní hraní je něco úplně jiného. Z téhle mrňavé zkušebny mám větší trému než z natáčecího placu nějakého velkofilmu," konstatuje.
Ovšem kdoví, jak dlouho Orlando bez svých fanynek vydrží. Je to totiž velký sukničkář, který si jejich přízeň náramně užíval. "Pořád flirtuje. Ale je to pochopitelné. Když jsme točili v Kentucky, kolem hotelu stály zástupy holek s transparenty s jeho jménem," vzpomíná Kirsten Dunst, která si s ním zahrála v romantické komedii Elizabethtown. A režisér téhož filmu Cameron Crowe dodává: "Když jsme natáčeli v Lexingtonu, v hotelu s námi bydlelo dívčí fotbalové družstvo. Ty holky pročesávaly celý hotel, aby ho aspoň zahlédly. Slyšel jsem, jak na sebe pokřikují: ,Je v sedmém patře!´" Na Orlandově nestálosti a neochotě se usadit ostatně ztroskotal i jeho vztah s Kate Bosworth, v němž se ujišťování o vzájemné lásce pravidelně střídala s "oddechovými časy", až si nakonec dopřáli jeden od druhého oddech natrvalo.

NAHÉ tělo Keiry Knightley v novém filmu!

22. června 2008 v 13:15 | Eviiika |  Keira Knightley
Fanoušci herečky Keiry Knightley, která se proslavila v Pirátech z Karibiku, a v poslední době se hojně objevovala v britských historických romancích, se mohou radovat. Ve své novince by se měla zase odhalit.
Dlouho jsme vás o ničem podobném neinformovali, vám všem to očividně chybělo a tak je to tu zase. Do kin se totiž blíží další britská romance s názvem The Edge of Love a Keira Knightley na tiskové konferenci přiznala, že se ve snímku opět objevuje nahá. Vlastně, odhalování ve filmech už téměř patří k její tradici, jak přiznává. "Pokaždé ukazuju prsa," řekla na tiskové konferenci. "V tomhle filmu to tedy není žádná výjimka!" Což je pravda. Keira už své tělo ukázala ve spoustě svých filmů, prsa předváděla dokonce ve snímku Díra, ve kterém jí bylo teprve šestnáct let. Nahá pak byla také v Domino, v televizním snímku Doktor Živago, ve Svěrací kazajce, v Hedvábné cestě a maličko se odhalila také v Pokání. A možná jsme na něco zapomněli.
Nahá se objeví v sexuální scéně, ve které je se svým filmovým manželem v podání Cilliana Muprhyho. "Bylo to jednoduché. Šlo o sexuální scénu a nemám ráda, když při nich mají ženské na sobě podprsenky. Takže když režisér zkusil navrhnout, abych si jí sundala, řekla jsem prostě - tak jo." Přitom když měla třeba v jedné scéně zazpívat před všemi herci a asi stovkou komparsistů, málem to nezvládla. "Myslela jsem, že umřu. Normálně se mi klepala kolena." Scénář ke snímku The Edge of Love napsala Sharman Macdonald, což je matka Keiry Knightley. Prý se při vymýšlení postavy, kterou Keira hraje, inspirovala přímo svou dcerou. Ve snímku dále hrají Sienna Miller nebo Matthew Rhys. Zatím není jisté, zda se film dostane do našich kin.

Keiro, tohle není anorexie?

22. června 2008 v 13:11 | Eviiika |  Keira Knightley
Když se 'Pirátka z Karibiku' Keira Knightley (23) objevila v Edinburghu na premiéře filmu The Edge Of Love, všichni strnuli hrůzou.
Vždyť je to pochodující kostra, vrtalo jistě hlavou mnohým. Mladičkou britskou hvězdičku provázejí zvěsti o poruchách příjmu potravy celou její kariéru, ale ona sama se jim vehementně brání: "Já nejsem anorektička."
Nyní jí na pomoc přispěchala její matka Sharman MacDonald, která podle magazínu The Sunday Times prohlásila: "Moje dcera se cpe jako kůň, aby si udržela váhu. Hubenou postavu má po svém otci." Will Knightley byl tanečník a údajně měl stejně jako Keira problémy s přibíráním.


Johnny Depp má nové tetování

21. června 2008 v 15:28 | Eviiika |  Johnny Depp
Johnnymu přibylo na ruce nové tetování s nápisem→Silence Exile Cunning

Dáreček pro mě:-))

21. června 2008 v 15:21 | Eviiika |  Mé výhry...
Tohle jsem dostala od mýho SB http://kjubik-minik.blog.cz -Moc děkuji:-*

Johnny Depp dodržel slovo dané dítěti

20. června 2008 v 16:09 | Eviiika |  Johnny Depp
Celebrit,které mají srdce na dlani a nebojí se sestoupit ze svého hvězdného piedestalu mezi obyčejné lidi, je jako šafránu. Rozhodně k nim však patří herec Johnny Depp (45). Dodržel čtvrt roku starý slib, který dal svému dvanáctiletému fanouškovi.

Chlapec ho totiž během natáčení jeho posledního filmu Public Enemies požádal, zda by mu nevěnoval plstěný klobouk, který měl ve filmu na hlavě.

"Zeptal jsem se ho, zda mi dá ten klobouk. Strašně se mi líbil. Aon odvětil, že po dokončení filmu je můj," prozradil Jack Taylor novinářům s tím, že nemohl uvěřit svým očím, když za pár měsíců skutečně obdržel balíček od samotného Deppa. V něm byl nejen originální klobouk objevující se ve filmu, ale i věnování a spoustu filmových artefaktů z hercova předchozího filmu Karlík a továrna na čokoládu.

"Nikdy bych nevěřil, že si bude pamatovat slib, který dal nějakému cizímu klukovi. Je to vážně třída," potvrdil nadšený chlapec, který se tak stal šťastným majitelem cenného filmového předmětu.