Leden 2008

Orlando Bloom pomáhal dětem v Nepálu

28. ledna 2008 v 19:39 | Eviiika |  Orlando Bloom
Lamač ženských srdcí, hollywoodský herec Orlando Bloom, neváhal v
Nepálu navštívit nejchudší rodiny s malými detmi.
Herec, který stále stojí na čele nejžádanějších mužů ve světě, umí svou popularitu využít i na dobrou věc. Málokdo ví, že i pirát z Karibiku patří mezi celebrity, které spolupracují s mezinárodním fondem UNICEF.
Slavny herec si dal pauzu od honosného životního stylu a jako mezinárodní velvyslanec dětské nadace osobně navštívil východní území rozvojové krajiny Nepál, která se stále vzpamatovává z období dlouhé občanské války.
Herec v Hollywoodě zvyklý na značný luxus navštívit nejchudší místa ve státě mu nedělalo problém. Dokonce se nebránil ani místním tradičním obřadům. V malé vesničce Dibyanagar mu totiž místní obyvatelé na znak přivítání uvili květinový věnec a na čelo nakreslili uvítací "tikka" znak.
Charizmatický Orlando navštívil sociální organizaci Sayapatri, pozdravil se s místními ženami a s malými detmi. I když nepálské ratolesti nikdy neměli možnost vidět filmy, ve kterých Orlando hrál, i tak měli z jeho přítomnosti obrovskou radost. Hollywoodská hvězda byla pro všechny v první řadě exotickým cizincem.


Návštěvnost 14.1.-20.1.2008

24. ledna 2008 v 19:03 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden je:
Po-231
Út-253
St-275
Čt-269
Pá-292
So-390
Ne-354
Celkem lidiček-2064
Mockrát vám děkuji.Jsem moc ráda,že sem tolik chodíte.Jen se omlouvám,že tady moc nejsem,ale nemám teď moc času-snad to brzy napravím;-) Papa Vaše Eviiika=)

Pár animek

19. ledna 2008 v 19:49 | Eviiika |  Pirátské animace
BO ENFIN DISPO
VIDEO DE PIRATES DES CARAIBES 3 !!!!
new sur pdc 3
Plein de nouvelles tofs !!!

Rozvrh...

19. ledna 2008 v 19:13 | Eviiika |  Moje výtvorky:)
Dělala jsem rozvrh,protože jsem o něj byla požádána a tak ho sem i dávám,kdyby jste ho ještě někdo chtěl.Kdyžtak komentujte,budu moc ráda:-)

Johnny Depp nechce hrát v muzikálu

19. ledna 2008 v 14:25 | Eviiika |  Johnny Depp
Hvězda filmu Sweeney Todd zklamala fanoušky, kteří doufali, že ho uvidí ve stejné roli i na broadwayském pódiu, a trvá na tom, že ho na jeviště dostanou jedině "až peklo zamrzne", Říká: "Zpívání před lidmi je pro mě traumatizující. Asi jsem s ním skončil..."

Mapa

19. ledna 2008 v 14:16 | Eviiika |  Piráti-zajímavé...

Keira se chce vrátit na univerzitu

19. ledna 2008 v 14:15 | Eviiika |  Keira Knightley
6. 1. 2008
Keira se rozhodla, že svůj život nesvěří jen do osudu herečky.
Bezpečnou budoucnost si chce zajistit také vysokoškolským vzděláním, protože nevěří, že by ji herectví živilo celý život.
"Myslím, že herectví je profese, která pořád a neustále lítá nahoru a dolů, a to je pro mě hodně přitažlivé a je tím, co se mi na tom tak líbí. Ale nebude to trvat věčně, v určitou chvíli se budu muset někam posunout a dělat ještě něco jiného, což je dobře. Nemám ještě ponětí o tom, co to bude, ale až to vědět budu, vrátím se zpět na univerzitu.Budu něco studovat a stanu se tím," prohlásila Keira.
V roce 2008 dvaadvacetiletá hvězda filmů Láska nebeská, Pýcha a předsudek či Piráti z Karibiku hodlá točit mnohem méně.
"Doteď jsem pracovala příliš moc. Minulý víkend jsem točila 32 hodin v kuse. Měla bych pracovat, abych žila, ne žít, abych pracovala. Upřímně si myslím, že vyvážený život a práce jsou nemožné, pokud pracujete u filmu," dodala Knightleyová.

Johnny Depp daroval milión liber nemocnici, kde zachránili jeho dceru

19. ledna 2008 v 14:10 | Eviiika |  Johnny Depp
Hollywoodský herec Johnny Depp navštívil v pondělí tajně nemocnici Great Ormond Street v Londýně a daroval jí milión liber (34 miliónů korun) jako výraz vděčnosti za to, že tamní zdravotníci zachránili jeho dceři život. Podle listu Daily Mail přijel do dětské nemocnice, kde se loni léčila jeho osmiletá dcera Lily-Rose se selháním ledvin, nečekaně.
Minulý týden pozval pět lékařů a sester této nemocnice na párty pořádanou u příležitosti londýnské premiéry jeho filmu Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street. Koncem listopadu strávil čtyři hodiny v nemocnici a vyprávěl pohádky na dobrou noc dětským pacientům oblečeným jako kapitán Jack Sparrow z filmu Piráti z Karibiku.
Loni v březnu strávila Lily-Rose devět dní v nemocnici Great Ormond Street poté, co se nakazila nebezpečnou bakterií Escherichia Coli a selhaly jí ledviny. Údajně se nakazila, když bydlela s rodiči v pronajatém domě v Richmondu a Depp natáčel film Sweeney Todd. Natáčení muselo být zastaveno, když se její stav zhoršil natolik, že byla ohrožena na životě a musela být převezena do nemocnice.
Bolest a strašný strach o dítě se podle Deppa odrazily i na jeho výkonu ve filmu a v jeho smutném pohledu ve snímku. Depp, který získal v pondělí Zlatý globus za nejlepší herecký výkon v hlavní roli v muzikálu o "ďábelském holiči", se později svěřil novinářům se svými prožitky: "Byla to nejhorší věc, jakou jsme kdy prožili. Bylo to peklo. Ale kouzelné je, že se z toho tehdy dostala. Nemocnice Great Ormond Street je úžasná, fantastická nemocnice."

Filmové studio dalo ještě desetkrát více

Nemocnici dalo velkorysý dar deset miliónů liber (téměř 342 miliónů korun) také studio Walt Disney Pictures, které je distributorem filmu Piráti z Karibiku. Nemocnice bude potřebovat v příštích pěti letech na svoji přestavbu 170 milionů liber.
Třiačtyřicetiletý Depp žije s o devět let mladší francouzskou zpěvačkou a herečkou Vanessou Paradisovou. Mají spolu dvě děti; kromě Lily-Rose také pětiletého syna Johna "Jacka" Christophera Deppa III.

Jack Shoot

19. ledna 2008 v 14:04 | Eviiika |  Jack Sparrow


Nominace pro Keiru

19. ledna 2008 v 14:03 | Eviiika |  Keira Knightley
Keira(22)byla nominována na cenu Bafta za svůj film Pokání.
,,Keira je skvělá,když je na plátně nemůžete od ní otrhnout oči "!! Tak tohle oní tvrdí kritici od té doby co natočila Pýchu a předsudek(2005) s režisérem Joem Wrightem, se kterým i teď debutuje v Pokání.
Ale do té doby to měla pěkně težké!!!Všichni jí totiž stále obviňovali, že je špatná herečka, ale možná právě díky tomu je Keira teď tak dobrá!!!
Keira už byla tento rok nominována na Zlatý globus, který ovšem nevyhrála, ale už dlouho se mluví o Oskarové nominaci, kterou získala již v roce 2006 právě za Pýchu a předsudek. A teď se vysloužila i nominaci na Bafta awards.
Ale nezůstalo jen u nominací, protože Keira již vyhrála cenu People´s choice Awards za nejoblíbenější akční herečku ve snímku Piráti z Karibiku: Na konci světa.

Největší a nejhezčí filmová hvězdička

19. ledna 2008 v 14:01 | Eviiika |  Keira Knightley
Keira Knightleyová je největší filmovou "hvězdičkou" v historii
LONDÝN - Jednadvacetiletá britská rodačka Keira Knightleyová získala titul "největší filmová hvězdička v historii kinematografie". Hubená kráska tak předběhla i blonďatou herečku Scarlett Johanssonovou, hvězdu Čaroděje ze země Oz Judy Garlandovou nebo Shirley Templeovou. O jejím prvenství rozhodli filmoví fanoušci v anketě internetového portálu Yahoo! Entertainment.
Keira má za sebou ve svém věku nespočet kritikou i diváky ceněných rolí a za postavu Elizabeth Bennetové ve filmu Pýcha a předsudek byla nominována na Oscara. Vedle toho také okouzlila zástupy obdivovatelů rolí v proslulé pirátské sérii Piráti z Karibiku.

"Hvězdička je herečka, kterou lidé považují za mladou, veselou, energickou, nádhernou, moderní, populární a v neposlední řadě talentovanou," uvedl mluvčí Yahoo! Entertainment. "Scarlett má také hodně obdivovatelů, ale nakonec to byla Keira, kdo si získal srdce největšího počtu filmových fanoušků," dodal mluvčí.

Top 8 filmových hvězdiček 1. Keira Knightleyová 2. Judy Garlandová 3. Scarlett Johanssonová 4. Natalie Portmanová 5. Shirley Templeová 6. Lindsay Lohanová 7. Brooke Shieldsová 8. Mia Farrowová

O Davym Jonesovi se mluvilo už v Prokletí...

18. ledna 2008 v 16:55 | Eviiika |  Davey Jones
V originále, když Will říká ,,že oni nemůžou zemřít, ale on ano" se zmíní že spadne do Davy Jones´ Locker, což v pirátském slangu znamená dno mořské (skříňka Davyho Jonese).
Potom se o ní zmínil ještě Pintel, když vyprávěl, jak poslali do moře Štruble i s jeho Štrublemi ;).

Bezva animka Jacka

18. ledna 2008 v 16:48 | Eviiika |  Jack Sparrow
Photobucket - Video and Image Hosting

Návštěvnost 7.1.-13.1.2008

14. ledna 2008 v 20:21 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Nvštěvnost za minulý týden je:
Po-244
Út-220
St-203
Čt-226
Pá-203
So-287
Ne-269
Celkem lidiček-1652
Moc vám děkujííí:-* Papa Eviiika

Colorizace od "Nijka"

14. ledna 2008 v 20:11 | Eviiika |  Colorizace=)
Nijka mi poslala její colorku-tady je:
A tady máš ceny:
Promiň,že mi to tak trvalo,ale teď nemám skoro vůbec čas a ani jsem se nedostala k pc=(
Papa Eviiika

Keira a Orlando

10. ledna 2008 v 16:46 | Eviiika |  Společné fotky
Pro zvětšení click na obrázky!

Posádka Bludného Holanďana

10. ledna 2008 v 16:46 | Eviiika |  Ostatní členové posádky
Už jenom zvuk čvachtajících kroků mrtvých chodidel obalených vilejši uprostřed hluboké noci stačí k tomu, aby se i otrlí námořníci vrhali v hrůze přes palubu. Tihle strašliví nájezdníci jsou zoufalé duše námořníků, kteří si raději zvolili staletou službu na palubě Davyho Jonese, jen aby nemuseli čelit okamžité smrti.
Maccus
První důstojník Bludného Holanďana je snadno rozpoznatelný podle žraločí lebky. Dokáže si vychutnat každou špinavou práci. Když se před nimi objeví loď, Maccus je v akci jako první a používá další pár očí, aby vyhledával mrtvé a přiváděl kapitánovi potenciální rekruty.
Koleniko
Tohoto ostnatého piráta potkal groteskní osud: postupně se mění v lidského čtverzubce. Jeho nateklé oko je poněkud rozostřené, takže když určuje polohu lodi podle hvězd na noční obloze, často se plete. Ochotně se zapojuje do hry Lhářovy kostky s Maccusem a Clankerem.
Dvojčata
Dvě hlavy jsou lepší než jedna, zvlášť když jde o to někoho vyděsit. Nerozluční bratři nejsou srostlí jen s lodí, ale i jeden s druhým. Tahle přišerná dvojice otročí na lodi při všech úkolech, které vyžadují fyzickou dřinu a pohánějí loď kupředu.
Clanker
Padněte na svá kolena a modlete se! Tenhle ničema s vilejši v obočí nosí dělové koule, jimiž děsivě rachotí. Jeho zlotřilý smích se rozléhá po celé lodi, obzvlášť, když přihlíží cizímu utrpení.
Zelenovous
Zelenovous je téměř celý porostlý řasami. Připomíná teď spíš zeleninu než člověka, takže už nepotřebuje ani jíst ani spát. Už zapomněl na svou minulost člověka a chová se nemilosrdně. Necítí žádný soucit k námořníkům, které svrhne do hlubin, když odmítnou přistoupit na kapitánovu nabídku, aby se připojili k jeho posádce.
Jimmy Legs
Bocman Davyho Jonese je krutý pán, který s oblibou vydává posádce nesplnitelné rozkazy. Tresty jsou jeho potěšením a pyšní se tím, že dokáže jediným švihem své devítiocasé kočky oddělit maso od kostí.
Quittance
Quittancova anatomie připomíná hvězdici a jako jí mu po čase dorůstají uťaté nebo poraněné končetiny.
Palafico
Se žahavými chapadly, která vyčnívají z jeho sasankovitých očí, připomíná Palafico spíš korálový útes než lidskou bytost. Přesto v něm zůstaly zbytky lidskosti, což dokázal v okamžiku, kdy se kapitán Jack po útoku Krakena potopí i s lodí. Bojuje s kordem v obou rukou a je těžké ho odzbrojit, protože mu zbraně vrostly do těla. Rád svačí živé ryby.

Bratrský sněm

10. ledna 2008 v 16:45 | Eviiika |  Piráti-zajímavé...
The Brethern Court
Bratsrký sněm, složený z nejslavnějších pirátských vůdců, je jakousi pirátskou vládou. Pirátští vládci nosí tituly podle moří, z nichž pocházejí. Tito rabijáti a lotři jsou nejlepší z nejlepších, nebo nejhorší z nejhorších, podle toho, koho se ptáte. Pirátští vládci ze všech koutů světa, byli protřelí a bezohlední, díky čemuž s trochou štěstí přežívali. Vlcem mohl být jen ten, kdo měl jeden z devíti tolarů. Všichni kapitáni mají svůj tolar neustále při sobě, neboť s ním mohou vstoupit do této exkluzivní společnosti.
Pirate Lords
Capitain Jack Sparrow - vládce Karibiku. Ano je to šílenec. Ze všech pirátských vládců umí nejrychleji využít situaci a otočit jí ve svůj prospěch. Jen se neví, jestli je to záměr, nebo mu přeje štěstěna. Výsledek je však vždy stejný a pokaždé jiný. Zmatek? Právě to Jackovi vyhovuje. Všeobecně se ví, že má na zápěstí kresbu vrabce, který dokazuje, že se plavil mnohokrát přes všechny oceány světa. Má však ještě jedno znamení. Prastarou báseň zvanou Desiderata. Má jí vytetovanou na pažích, hrudi a zádech. Jeho tolar?Zakoupil marocké korále od jedné Francouzsky, pochybné pověsti. A peníz, starou siamskou minci, jednu z prvních dvou, které Jack získal jako pirát. A druhá? Za tu si koupil svůj klobouk.
Sao-Feng-Vlajku vládce Jihočínského moře zdědil po otci. Jméno divokého Sao-Fenga znamená "romantický válečník".Jediný člověk, kvůli němuž riskoval život byl Jack Sparrow. Jack mu to splatil svedením jeho jednovaječných společnic.Sao- Fengovi věrní musí nosit tetování ve tvaru draka. Drak je pokládán za dobrotivého tvora. Dokonce i jméno Sao-Fengovy lodi Hai Peng, znamená "létající drak".Má stovky lodí, tisíce mužu, doky a lázně v Singapuru a je to skutečný spící obr. Čínská vláda měla přísná pravidla určující s kým povolila svým kupcům obchodovat.Proto je přinutila, aby se usadili v určené oblasti, jako je Macao.O to bylo snažší je oloupit na cestě, něco z přístavu. Sao- Feng vlastní klíč k jedné z pirátských záhad.Mapu, jež ukazuje cestu, až nakonec světa. Jeho tolar je vyrobený z hedvábí ze známé hedvábné stezky, po níž putoval Marco Polo. A tradičního asijského jadeitu. Je to jadeitová lodní smyčka.
Hector Barbossa- vládce Kaspického moře, býval důstojníkem na Černé Perle, když jí velel Jack Sparrow.Zná moc informací, je to ďábelský intrikán a koňský handlíř a zákoník ctí, jen když se mu to hodí.Ne, důvěřovat mu nelze. To on vedl vzpouru proti Jackovi a nakonec se sám stal pirátským vládcem.Barbossa je vládcem největšího vnitrozemského moře na Zemi, jemuž se někdy říká největší jezero světa, jé znám jako Kaspické moře.Leží na hranicích Ruska a Íránu.Jeho severní část v zimě zamrzá a v létě tu panuje spalující výheň. Je též bohatým zdrojem kaviáru, oblíbené Barossovy pochoutky. Hectorův tolar? Na bezpečném místě ho ukrývá jeho námořník Raggetti.Je to jeho dřevěné oko.
Ammand the Corsair vládce Černého moře, byl berberský pirát, který prosperoval během zlatého věku pirátství.Bohatým chalífům severní Afriky, dědicům trůnu samotného Muhammada, sloužil celé zástupy zkušených pirátů, jako by byl Ammand, kteří kořistili na zbloudilých křesťanských nevěřících.Mnozí berberští piráti bývali vězni, či galejníci- kteří se propracovali na palubu. Pirát, který spojilo své síly s Osmanskou říší , aby ovládl oblast od Maroka po Turecko a ještě dál.Jeho tolar je cínový kalíšek na pálenku, užívaný odvrženými sestrami v jednom španělském klášteře.Nebyly odvrženy pro ni za nic, tím důvodem byl Ammand the Corsair
Capitaine Chevalle -Z Marseilles obchodního centra Francie pochází Kapt. Chevalle vládce Středozemního moře, který léta plenil slabé, leč bohaté evropské lodě. Chevalle strávil dlouhá léta na cestách mezi starým světem a francouzskými koloniemi. Střetával se s Vallneuou ze Španěl, když olupoval hojné španělské konvoje s poklady, jež se vraceli z Mexika a dalších Jiho-Amerických končin.Jeho tolarem je piková dáma. Piková dáma, která přebije vše
Vallenueva ze Španěl, vládce Jadranu byl flibustýř, který křížil zbraně s berberskými korzáry a olupoval evropské lodě, plující z Kanárských ostrvů. Jeho spojenectví se španělským trůnem mu umožnilo odejít na přepychový odpočinek mezi evropskou šlechtu. Je zjevné, že často soupeřil s kapt. Chevallem. Panovalo mezi nimi nepřátelství stejně, jako mezi jejich zeměmi Španělsko-Francie.Jeho tolar je hrdlo rozbité lahve, díky němuž vyhrál legendární nebezpečnou hospodskou rvačku.
Sri Sumbhajee-Obchod mezi Arabským světem a Indií už trvá tisíce let a vždy přinášel velké zisky.Tyto vody brázdili piráti a lovili zbožím naložené obchodní lodě.I bohaté škunery Východo-Indické Společnosti tudy pluli po palubu naložené kořistí z ostrovů koření a Orientu. Pro piráty snadná kořist.Tady vládl Sri Sumbhajee S vládce Indického oc.Sri Sumbhajee seděl na vícero židlích, byl jak duchovní, tak pirát.Měl muže, který za něj mluvil, tlumočníka, ne že by neuměl mluvit mnoha jazyky, ale aby zakryl svůj jemný ženský hlásek.Jeho tolar- tabatěrka z rohoviny.
Misstres Ching- Pirátství u čínských břehů má dlouhou a slavnou tradici. Šanghaj je námořní metropolí a Misstres Ching vládkyně Pacifiku si tu zařídila pohodlné živobytí.Mohla využívat stovky lodí a krvavou rukou vládla po celém čínském pobřeží.Zdá se to neuvěřitelné, ale zcela jí chyběl zrakový smysl.Její muži prosluli svou krutostí vůči svým objetem.Sekali jim hlavu dřív, než se na ně podívali.Svou moc si uchovala a jako jedna z mála pirátů odešla na odpočinek. Usadila se v Kantonu, jako zámožná dáma.Její tolar? Lorňon….
Gentleman Jocard-o vládci Atlantiku Jocardovi, toho víme málo jen, že je uprchlý otrok, který přijal jméno svého bývalého pána.Je to miláček žen.Svým okouzlujícím vzhledem zakrývá svůj pronikavě bystrý mozek. Doma je v New Orleans, v přístavu proslulém shovívavým a praktickým postojem k pirátství.Jeho tolar je řezačka tabáku ukradená z plantáže, kde otročil. Říká se, že tímto nástrojem vykonal svou pomstu.

Diplomek:-)

10. ledna 2008 v 16:44 | Eviiika |  Mé výhry...
Vyhrála jsem soutěž Miss blogu http://doconate.blog.cz :-) Jinak všem,kdo jste mi dali hlasy moc děkuji:-) A za diplom také děkuji:-*