Listopad 2007

OZNÁMENÍ!!!

26. listopadu 2007 v 13:53 | Eviiika |  Mé kecy atd...
Ahojky!
Možná jste si už všimly,že tady nejsem a nejspíš ani dlouho nebudu.Nemám totiž počítač a do konce roku s ním ani nepočítám.Takže nebudu psát články,odpovídat na komentáře,nebudu odpovídat na maily ani nebudu na icq.
Až ale pc dostanu zpět,budu se vám to snažit vynahradit a budu pak na blogu zase víc.
Tak se mějte hezky!!! Papa Vaše Eviiika=)

Vystřižené scény z PotC 3

18. listopadu 2007 v 18:31 | Eviiika |  Vymazané scény
Tady jsou vystřižené scény z PotC 3,které jsem našla na blogu Phoenex

Z pekla

18. listopadu 2007 v 14:30 Johnnyho filmy
Z pekla
O čem je tenhle filmík?
"Pouze legenda přežije. Johnny Depp v hlavní roli legendárního příběhu Jacka Rozparovače."

Londýn roku 1888. Život na periferii je tvrdý. Příběh nás zavádí do jejích nejtemnějších a nejzazších zákoutí. Seznamujeme se s pěticí prostitutek, jejichž každodenní rutinu naruší až brutální vražda jedné z jejich "kolegyň".

Žena je nalezená s rozpáraným tělem a s ratolestí vína u úst. Evidentně to nebyla obyčejná vražda. K případu je povolán detektiv Abberline (Johnny Depp) se svým kolegou, seržantem Godleyem.

Inspektor Scotland Yardu Frederick Abberline je postava hodná pozornosti. Jeho vyšetřovací metody znepokojují nadřízené, ale slaví s nimi nečekané úspěchy: používá totiž opia a v představách navozených jeho účinky se stává svědkem vraždy, kterou vyšetřuje. Blíže se seznámí z jednou z lehkých děv (Heather Grahamová), ale během toho dojde k další vraždě podle stejného scénáře.

Vraždy jsou tak chladnokrevně provedeny, že to inspektora přivádí k závěru, že vrahem je profesionál. Čistá chirurgická práce je znát na každém rohu.
Začíná závod o čas. Vypátrá Abberline vraha dříve, než zemře i poslední ze zmíněných dam, nebo se Jacku Rozparovači jeho brutální plán zdaří?

Napínavý příběh, který se natáčel i v Praze, je další z filmů zabývajících se legendou brutálního londýnského vraha.
Můj názorek na něj?
Docela dobrej film.Jenom až moc silnej na mě,jako na slabou povahu.Ale jinak se mi líbil.Johnny hraje dobře.
Trailer:
A pár fotek:

Tajemné okno

18. listopadu 2007 v 13:29 Johnnyho filmy
Tajemné okno
O čem je tenhle filmík?
"Spisovatel. I v tomhle povolání může jít o život. V hlavní roli Johnny Depp."

Přestože ví, že by měl sedět u počítače a psát další knihu nebo alespoň na chvíli vylézt ze své staré chaty a projít se se svým psem okolo jezera, úspěšný spisovatel Mort Rainey (Johnny Depp) vyspává až 16 hodin denně na svém oblíbeném kanapi. Je uprostřed bolestného rozvodu a všechny okolnosti, které rozchod doprovázejí, se stávají čím dál tím více nepříjemnými. Celá záležitost vysává jeho energii i kreativní potenciál a Mort je donucen čelit obzvláště těžkému tvůrčímu bloku, který mu brání dát dohromady byť jednoduchou větu.

Když už se zdá, že se nemůže stát nic horšího, objeví se na prahu jeho boudy psychotický cizinec John Shooter (John Turturro), obviní Raineyho z toho, že ukradl jeho příběh, a požaduje po něm náhradu. Přes všechny Raineyho pokusy o usmíření se Shooter stává stále více neodbytným a agresivním. Svým vyšinutým smyslem pro spravedlnost omlouvá vše - včetně případné chladnokrevné vraždy. Rainey, který je zatažen do zběsilé hry na kočku a myš, pomalu zjišťuje, že v něm dřímá mnohem více mazanosti a odhodlání, než si kdy myslel. Nakonec si uvědomí, že nezdolný Shooter jej možná zná lépe než on sám.
Trailer:
A pár fotek:

Mrtvá nevěsta Tima Burtona

17. listopadu 2007 v 21:10 Johnnyho filmy
Mrtvá nevěsta Tima Burtona
O čem je tenhle filmík?
"Láska hroby přenáší."

Krátce po natočení Karlíka a továrny na čokoládu se Tim Burton a Johnny Depp sešli znovu. Jejich společným plodem je tentokrát animák, v němž Johnny namluvil hlavní postavu. Film je natočený stejnou technikou jako Burtonem produkovaná The Nightmare Before Christmas. A samozřejmě že je stejně ponurně laděná jako (až na hrstku výjimek) všechny režisérovy počiny.
Hudebními čísly proložený snímek se odehrává v Anglii 19. století a Johnny Depp hraje nesmělého Victora, který se má kvůli věnu oženit s neznámou dívkou Victorií. Ačkoli se mu do svatby vůbec nechce, s půvabnou dívkou se do sebe hned zamilují. Co se ovšem nestane? Victor při zkoušení svatebního proslovu nasadí svatební prstýnek na jakousi uschlou větev v lese a ta obživne. Mrtvá nevěsta, které tu upadne oko, tu noha nebo paže, si dělá na Victora nárok a "unese" jej do podzemí mrtvých.

Film byl nominován na Oscara jako nejlepší animovaný snímek roku.
Trailer:
A pár fotek:

Colorizace od "Terka.Jack Sparrow"

17. listopadu 2007 v 20:07 | Eviiika |  Colorizace=)
Terka.Jack Sparrow mi poslala její colorku-tady je:
A tady máš ceny:
Děkuji za úšast v soutěži a doufám,že jsi s cenami spokojená!
Papa Eviiika

Jack-animace

17. listopadu 2007 v 19:40 | Eviiika |  Jack Sparrow
Animace je od Čochtyho! Díky:-*

Barbossa-new postery

17. listopadu 2007 v 19:24 | Eviiika |  Kapitán Barbossa

Sweeney Todd

15. listopadu 2007 v 19:01 Johnnyho filmy
Sweeney Todd
O čem je tenhle filmík?
Po dvouleté odmlce se k sobě opět vrátí osvědčená dvojice - herec Johnny Depp a režisér Tim Burton, aby tentokrát převedli na stříbrné plátno broadwayský muzikál o vraždícím holiči...

Zajímavě znějící podívaná o jednom neprávem uvězněném holiči, který ihned po svém propuštění na svobodu začne konat brutální pomstu na celém lidstvu. Holič se totiž vzápětí po opuštění kriminálu vrací ke své profesi, i když tentokrát z jeho holičství nevyjde jediný spokojený zákazník. Rozhodl se totiž jednoho po druhém podřezávat a poté těla svých bývalých klientů přesouvat do sousedního krámku. Tam se pouť jejich tělesných schránek zastaví v rámci přeměny na přísadu do tamních koláčů...
Můj názorek na film?
Tento film zatím neměl v ČR premiéru,takže ho nemůžu nějak hodnotit.Ale podle traileru vypadá docela slušně a myslím,že to může být vážně dobrej film.Určitě ho chci vidět!
Trailer:
A pár fotek:

Don Juan De Marco

15. listopadu 2007 v 18:28 Johnnyho filmy
Don Juan De Marco
O čem je tenhle filmík?
"Příběh psychiatra a jeho pacienta, který si myslí, že je legendárním Don Juanem."

Příběh nás zavádí do současnosti a jeho hlavním hrdinou je Don Juan de Marco (Johnny Depp), největší svůdce v dějinách. Do příběhu se dostáváme ve chvíli, kdy mladý Don Juan plánuje spáchat sebevraždu a k jeho případu je povolán psychiatr Jack Mickler (Marlon Brando), který má za deset dní odejít do zasloužené penze. Představí se mu jako Don Octavio de Flores, strýc muže, od nějž si Don Juan přeje být zabit.

Případ není jednoduchý, Don Juan si nepřeje být léčen, do doby než doktoru Micklerovi vypoví svůj příběh. Pokud mu neuvěří, vezme si od něj léky. Lékař je zpočátku velice skeptický, ale postupem času si ho Don Juanův příběh podmaní. Doktor rázem omládne o několik let, vžívá se do role, kterou mu mladík ve svém příběhu popisuje, a svou romantickou náladu přenáší i na svou milovanou manželku (Faye Dunaway)...

Don Juan de Marco je film se skvělým hereckým obsazením, dojemným a nenuceným dějem a podbarven skvělou hudbou zpěváka Bryana Adamse, konkrétně písní Have You Ever Really Loved a Woman.
Můj názorek na něj?
Tento film jsem viděla,je to už dlouho a myslím,že jsem ho ani snad neviděla celý=( Ale líbil se mi.Johnny tam hraje vážně úžasně a i ten děj je celkem zajívavý a určitě poutavý.Jinak se mi strašně líbil ten konec-bylo to vážně dojemný:-) Doporučuju se podívat;-)
Trailer:
A pár fotek:


Úsměvy kapitána Jacka

15. listopadu 2007 v 17:39 | Eviiika |  Jack Sparrow
V tomto článku si přečtete něco o pár z mnoha různých úsměvů kapitána Jacka:
Pokud zjistíte, že ten s kým se bavíte by se mohl řadit do nižších forem inteligence, možná byste měli nasadit tenhle úsměv...(,,Synu, já jsem kapitán Jack Sparrow. Kapišto?")....
,,Tento den si zapamatujete jako den kdy jste málem..." jako velký kapitán musíte mít při loučení nádherný úsměv :P....
vyplatí se mít něco připraveného i pro svou někdy nechápavou posádku...kdo ví...
pokud se druhému nezdá něco při výměnném obchodu..jak ho přesvědčit? No přece hezkým smajlem :))....
a když usiluje někdo o váš život...
a ten váš hezký úsměv a sepjaté ruce vám nepomůžou...
zkuste vydírání s úsměvem...
nebo líbání s úsměvem...
možná to vyjde nastejno... a pošle pro vás někoho, kdo na výraz vašeho obličeje vůbec nehledí...ale nikdy vám ani Kraken nemůže sežrat, tedy pokud se ho nevzdáte....(chvíle napětí):
úsměv!

Keira-úžasný fota

15. listopadu 2007 v 17:31 | Eviiika |  Keira Knightley
Tyhle fotky se mi strašně líběj:-) Keiře to tady fakt sluší:-)

Kate Hudsonová a Orlando Bloom prý tvoří pár

15. listopadu 2007 v 17:17 | Eviiika |  Orlando Bloom
Los Angeles - Britský herec Orlando Bloom se zřejmě už vzpamatoval z automobilové nehody, která se mu stala před několika týdny v Los Angeles. Hvězda Pirátů z Karibiku, která zranila při nehodě jednu ze spolucestujících, je nyní vidět v náručí nedávno rozvedené herečky Kate Hudsonové.

Keira Knightley závidí Sienne Miller

14. listopadu 2007 v 18:31 | Eviiika |  Keira Knightley
Keira Knightley závidí hereckej kolegyni Sienne Miller jej konfrontačnú povahu voči paparazzom.
Obe hviezdy začiatkom roka prenasledovali na pľaci novej snímky The Edge of Love, ktorá vyjde na budúci rok. Knightley je však príliš citlivá na to, aby ich odohnala. Jej kolegyňa to však zvláda aj za ňu. "Sienna je omnoho konfrontačnejšia ako ja. Paparazzovia sú k nej preto aj veľmi hrubí. Statočne im však čelí a nemá problém označiť ich vulgárnymi nadávkami. Ešte som neprišla na to, ako to robiť," uviedla Knightley pre ContactMusic.com.

Johnny Depp nechce, aby jeho děti vyrůstaly v USA

13. listopadu 2007 v 17:46 Johnny Depp
Herec Johnny Depp (44) si nepřeje, aby jeho děti vyrůstaly v tak "děsivé" zemi, jako jsou Spojené Státy.
Herec proslavený rolí kapitána Jacka Sparrowa ve filmové trilogii Piráti z Karibiku nyní žije s rodinou na venkově v severní Francii. S herečkou a modelkou Vanessou Paradis má dvě děti, osmiletou Lily-Rose a pětiletého Jacka. A přestože on sám vyrostl v Americe, nebo možná právě proto, nechce pro své děti takovou možnost ani připustit.

"Nejsem zrovna velký optimista, co se týká současného vývoje společnosti kdekoli na světě," prohlašuje herec. "Žijeme v době, kdy všechno zašlo už příliš daleko, je to ošklivý svět. A já se děsím myšlenky, že by moje dcera měla vyrůstat v zemi jako je USA, kde je vše ještě mnohem horší. To vůbec nepadá v úvahu."

Další řetězák:-))

12. listopadu 2007 v 19:53 | Eviiika |  Blbosti co se jinam nevešly
Další retězák-tentokrát ale z blogu: http://diddlinka-claire.blog.cz
------------------------------------------------------
1. Tvoje oblíbená zpěvačka? Avril Lavigne
2. Nějakou písničku od ní? Complicated
3. Jaký je tvůj oblíbený film? Piráti z Karibiku
4. Jaký jsou tvoje hobby? Blogy,icq,kolo,procházky a jasně že kámošky a kámoši:-*
5. Oblíbená herečka? Keira Knightley
6. Tvoje nej písnička? There You´ll Be
7. Zpíváš si jí? Nee-zpívat angličtinu bych asi nedala:-D
8. Co posloucháš? Všechno co se mi líbí:-P
9. Napiš 5 blogů, které to mají vyplnit příště:
10. Tady se podepiš,aby bylo viděk kolik lidí už to dělalo:
1. http://diddlinka-claire.blog.cz
2. http://eviiika.blog.cz

Řetězák;-))

12. listopadu 2007 v 19:40 | Eviiika |  Blbosti co se jinam nevešly
Tenhle řetězák je z blogu http://lilisparrow.blog.cz/
---------------------------------------------------------
VYBER SI:
Orbit / Winterfresh - Orbit
Mc'Donald / Cukrárna - Cukrárna
Škoda / Mercedes - Mercedes
Fotbal / Hokej = Fotbal
Notebook / Počítač = Počítač
Praha / Paříž = Paříž
Mp3 / Mp4 = Mp3
PRVNÍ VĚC, KTERÁ TĚ NAPADNE PŘI SLOVĚ:
Škola - Kámoši.Ale místo jinak děsný=(
Moře - Dovolená a teplíčko:-)
Marťan - Blbost?!
Proužky - Oblečení:D I když proužky zas tolik nemusim:-))
Nebe - Nekonečno a krása.
Peníze - Potřebné k přežití,ale jinak nedůležité.
Cizí země - Objevování nových míst.
Horoskop - Něco čemu věřím,ale ne úplně.
KDYBYCH BYLA...
Princezna - Nosila bych krásné šaty a čekala,až si pro mě přijde můj princ:-*
Milionářka - Bála bych se,že sice mám finanční zajištění,ale možná to není všechno...
Nesmrtelná - Nedokázala bych být šťastná,protože by mě pořád upouštěli ti,které bych měla ráda.
Slavná - Nebyla bych asi šťastná.
Prezidentka USA - Nechtěla bych jí být.
Kluk - Asi bych to nebyla já:D
Učitelka - Zcvokla bych se hned po prvním dni ve škole:-))
Popelářka - Měla bych bezstarostný život,ale obejdu se i bez něj:-)
6 BLOGŮ, KTERÝ MAJÍ POKRAČOVAT

Návštěvnost 5.11.-11.11.2007

12. listopadu 2007 v 19:02 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden je:
Po-179
Út-161
St-166
Čt-182
Pá-165
So-187
Ne-176
Celkem lidiček-1216
Moc Vám děkuji:-* Papa Vaše Eviiika=)

James and Elizabeth-my wally

11. listopadu 2007 v 12:34 | Eviiika |  Norrington a Elizabeth
Tak tady jsem udělala zase nějaký ten wall;-))
A tady jsem si s ním ještě trošku hrála,no:-))) -> -> ->