Červenec 2007

Johnny Depp a Vanessa Paradisová připravují svatbu

31. července 2007 v 15:22 | Eviiika |  Johnny Depp
Po devítiletém vztahu. "Trvalo mu to devět let, ale konečně se rozhoupal a brzy udělá ze své nádherné francouzské milenky manželku," radují se Deppovi přátelé. Pár by si měl slíbit věrnost na celý zivot a vyměnit prstýnky během soukromého obřadu někde na jihu Francie během několika následujících týdnů.
Johnny a Vanessa spolu žijí od roku 1998 a mají dvě děti - osmiletou Lily-Rose a pětiletého Jacka. Zda po svatbě zadělají na dalšího prcka, prozatím tají. "Když jste spolu, jeden druhého milujete a je vám krásně, nepotřebujete žádný slib a obřad, abyste si připadali jako manželé," říká čtyřiačtyřicetiletý herec, který se do druhého manželství nikdy příliš nehrnul.
V roce 1985 se rozvedl s první ženou Lori Anne Allisonovou a než poznal Vanessu, jeho postelí prošly takové hvězdné tváře jako například Winona Ryderová, Jennifer Greyová nebo Kate Mossová.
Čtyřiatřicetiletá Vanessa mluví o Johnnym jen v samých superlativech: "Johnny je ztělesněným mého snu. Přesně o takovém muži jsem vždycky snila. Nikdo se nemůže milovat tak intenzivně jako my dva. Je nádherný člověk a skvělý otec."

DVD Piráti z Karibiku 3

31. července 2007 v 15:16 | Eviiika |  Piráti z Karibiku:Na konci světa
Na jedné zahranicni stránce jsem četla,že DVD Piráti z Karibiku:Na konci světa vyjde už tento rok 4.prosince.Bude k dostání buď jednotlivé diskové vydání a nebo dvoudiskové vydání.
Takže už se máme na co těšit:-))

Norrington-polibek s Elizabeth a jeho smrt

31. července 2007 v 15:01 | Eviiika |  James Norrington
Norrington po Elizabeth toužil jako po své manželce,ale ta dala přednost Willovi.To se stalo v prvním díle.
Ve druhém díle sice byla Elizabeth ještě "svobodná",ale měla stále ráda Willa a Norringtona brala spíše za přítele než za muže,který by ji chtěl.
Ve třetím díle se potkali na Bludném Holanďanovi.Elizabeth byla se svojí posádkou jako kapitánka Císařovny uvězněna,i když jí Norrington nabízel jeho kajutu.Pak ho ale svědomí donutilo a přišel za Elizabeth do vězení.Otevřel mříž a říká:"Pojďte semnou," když se ale nikdo nemá k odchodu řekne znovu:"Rychle." Posádka utíká a Elizabeth se ho ještě ptá:"Co to děláte?" Norrington:"Volím si stranu." Posádka se přesouvá z Holanďana na loď po provaze,ale Eliz zůstává ještě s Norringtonem.
Norrington:"Neježděte do zálivu vraků.Becket ví o schůzce Bratrstva,asi je mezi vámi zrádce."
Elizabeth:"Příliž pozdě pro moje odpuštění."
Norrington:"Nemám nic společného se smrtí vašeho otce.To mě ale nesprostí mých dalších hříchů.
Elizabeth:"Pojďte s námi.Jamesi,pojď semnou."
Hlas z jiné části lodi:"Kdo je tam?"
Norrington:"Běž,půjdu hned za tebou."
Elizabeth:"Lžeš."
Norrington:"Naše osudy se rozdělují,Elizabeth.Nikdy se nesetkaly."
Norrington políbí Elizabeth. (Tady jsem vám udělala fotky:)
Norrington:"Jdi hned!"
Elizabeth se otočí a šplhá po laně pryč z lodi.Norringtona mezitím objeví Bill Turner.Uvědomí si,že pustil vězně a volá posádku.Elizabeth se otáčí a sleduje co se děje-volá na něj:"Jamesi!" Norrington střelí a tím se přeruší provazy spojující obě loďě.Otočí se na Billa a ten mu vrazí meč do břicha-až projde celým tělem.Elizabeth přihlíží z vody a už jen volá:"Jamesi!Nééé.Jamesi ne....."
K Norringtonovi přichází posádka a Davy Jones který mu nabízí místo v jeho posádce.James mu podne meč do hrudi a umírá.
Tady je ta poslední scéna na videu-od polibku až ke smrti:

Norrington

31. července 2007 v 13:55 | Eviiika |  James Norrington
Norrington
Loajální služba Jeho Veličenstvu králi Anglie přinesla Jamesi Norringtonovi uznání a společenské postavení.Jako kapitán lodi Jeho Veličenstva Střely pronásledoval a zajal některé z nejhorších karibských pirátů.Povýšení na komodora flotily přináší Norringtonovi určité uspokojení,ale stále mu chybí jediná věc,která ho může učinit opravdu šťastným - svatba s Elizabeth Swannovou.
Loď jeho veličenstva Střela
Norringtonova loď Sřela se výborně hodí k pronásledování pirátů v Karibském moři.Je to briga a na obou palubách má zbraně.Díky své konstrukci je rychlá a výborně manévruje,ale Černé perle se nevyrovná.
Loajální hodnostář
Aby si kapitán v britském námořnictvu udržel autoritu,nemůže si dovolit projevovat před posádkou žádné city.Norrington skrývá své emoce už řadu let,takže i v soukromí se chová odtažitě.K jeho smůle je právě tohle vlastnost,kterou Elizabeth nedokáže vystát.
Na přehlídce
Ceremoniál Norringtonova povýšení,který se odehrává v pevnosti,je skvělou vojenskou podívanou.Námořníci a pěchota pochodují v dokonalých šicích a zvuků posádkové hudby.Norrington je hvězdou představení.Kdy jindy než teď by měl Elizabeth požádat o ruku?Naneštěstí její korzet všechno kazí a ono se v mdlobách zřítí do moře.
Oslnivá a žádoucí
Komodor si je jist,že miluje Elizabeth,ale jsou tu i další důvody,proč se s ní oženit.Může ho představit důležitým londýnským rodinám.A až její zámožný otec zemře,Elizabeth zdědí velké jmění.
Poražen v lásce...
Když se Elizabeth postaví na Willovu stranu při pokusu zachránit Jacka,Norringtonovi je jasné,že se svým sokem v lásce prohrál.Svou porážku přejde s noblesou,říká Willovi:"Tohle je nádherný kord.Doufám,že jeho tvůrce je stejně starostlivý i v osobním životě."
...a v životě
Když Jack uprchne z Port Royal,stává se jeho dopadení Norringtonovou posedlostí.Pronásleduje piráta po celém světě,až nakonec udělá osudovou chybu:rozkáže své posádce plout přímo proti hurikánu a zaviní tím ztroskotání lodi.Pro svou nerozvážnost je z válečného námořnictva propuštěn a stane se opilcem bez šilinku.

Norrington ve 3

31. července 2007 v 13:27 | Eviiika |  James Norrington
No a tohle netusím jestli je on-vypadá to tak:-D Kdyztak me opravte a já tu fotku smáznu;-))

Jak je ti sympatický Davey Jones???

30. července 2007 v 18:44 | Eviiika |  Davey Jones
Tak co na kolik procent fandíte Daveymu? Jak se vám líbí ve filmu? Co si o něm myslíte?
Mě nějak moc nevadí,ani se mi nějak extra nelíbí-asi takový spíš střed no...:-))
Tak povídejte vaše názorky,pište komenty a hlasujte v anketě!;-))

Davy Jones

30. července 2007 v 18:35 | Eviiika |  Davey Jones
Davy Jones
Představte si bytost,která je napůl člověk a napůl mořská stvůra.Má nelítostné černé oči,které připomínají žraločí,místo paží pařáty a plnovous z chapadel chobotnice.Tak hrůzostrašně vypadá Davy Jones,legendární vládce mořských hlubin,navěky odsouzený křižovat nekonečné mořské dálavy na palubě lodi duchů zvané Bludný Holanďan.Jones nabízí ztroskotaným námořníkům naději na přežití,pokud se připojí k jeho posádce - tím však na sebe berou hrůzný osud,který je často horší než smrt.
Stvůra bez srdce
Legenda praví,že Davy Jones kdysi zahořel láskou k jisté ženě "stejně kruté a nespoutané jako samo moře".Nikdy tuto ženu nepřestal milovat a bolest v srdci,již mu způsobila láska,byla tak nesnesitelná,že se Jones nakonec rozhodl srdce vyříznout z hrudi a uzamknout v truhle.Klíč od truhly nosí neustále u sebe.Nikdo netuší,kde se truhla nachází.
Truhla mrtvého muže
Truhla Davyho Jonese je ukryta na ostrove Isla Cruces.Kousek od moře na pevnině zakopána a vložena ještě do větší truhly vystlané dopisy,květinami...K truhle mrtvého muže je potřeba klíč,jinak ji nelze otevřít.
Stále bijící srdce
V truhle mrtvého muže je stále roky,možná ještě víc ukryto tlukoucí srdce Jonese.Jediná možnost,jak zabít Jonese je to srdce probodnout a nahradit ho svým vlastním srdcem.Pokud tak někdo udělá,je nucen plnit Jonesův úkol-tedy starat se o ty co zemřeli na moři-a být navždy za něj kapitánem Bludného Holanďana.

Piráti z Karibiku...??? Jaký díl je nej???

30. července 2007 v 16:47 | Eviiika |  Anketky:o)
Tak co,jakým Pirátům dáte přednost? Bude to 1,2 a nebo 3?
Tak piště názorky a hlasujte v anketě!;-))

Kodex

30. července 2007 v 16:16 | Eviiika |  Piráti-zajímavé...

Návštěvnost 23.7.-29.7.2007

30. července 2007 v 15:59 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden je:
Po-605
Út-608
St-481
Čt-522
Pá-460
So-471
Ne-603
Celkem lidiček-3750
Díky moc-jsou to hezká čísla:-)))
Papa Vaše Eviiika

Johnny Depp si zahraje zlého vampýra

29. července 2007 v 13:19 | Eviiika |  Johnny Depp
Los Angeles - Americký herec Johnny Depp si v jednom ze svých nových filmů zahraje zlého vampýra. Podle listu Variety by mělo jít o adaptaci televizního seriálu z 60. let. Nový snímek by se měl jmenovat Dark Shadows.
Depp (44 let) je nyní k vidění jako pirátský kapitán Jack Sparrow ve třetím pokračování úspěšných Pirátů z Karibiku - tato sága už vydělala více než 2,5 miliardy dolarů (51,4 miliardy korun).
Depp, který byl v letech 2004 a 2005 nominován na prestižní americké filmové ceny Oscary, v poslední době točil se svým oblíbeným autorem Timem Burtonem svůj šestý dlouhometrážní snímek - filmovou verzi divadelního muzikálu Sweeney Todd.

Konverzační schopnosti

28. července 2007 v 20:58 | Eviiika |  Jack Sparrow
K tomu, abyste byli dobrými kapitány musíte taky umět lidi ukecávat...
...vyplatí se taky uhodit na citlivou strunu....
...a přesvědčovat o tom, že z toho nebudete mít prospěch jen vy, ale hlavně oni....
...donutit ostatní dělat špinavou práci za vás...
...nikdy ale nezapomeňte, že to co si sami nadrobíte....
...si taky musíte sníst.

Animace Jacka

28. července 2007 v 19:15 | Eviiika |  Jack Sparrow
img260/7332/jackja6.gif

Obal na Piráty 3

28. července 2007 v 19:13 | Eviiika |  Piráti z Karibiku:Na konci světa
Toto je oficiální DVD obal ke třtímu dílu (2diskové vydání).

Má 106.výhra=)

28. července 2007 v 18:40 | Eviiika |  Mé výhry...
Vyhrála jsem bleskovku na blogu http://skyvulka.blog.cz/


Jack a Eliz-2 obrázky;-))

26. července 2007 v 19:31 | Eviiika |  Jack+Elizabeth-jen pro ti,kdo chtějí,aby byli spolu;-)
Tak co jak se vám líběj?! Mě docela jo,maj takovou hezkou barvičku:-))


Jack na ostrově-foto

26. července 2007 v 18:15 | Eviiika |  Jack Sparrow
Že ale jack umí dělat boží ksichtíky co?:-D
9.jpg10~0.jpg11~0.jpg
5.jpg30.jpg31.jpg32.jpg26.jpg27.jpg2.jpg
1.jpg

Mini obrázky Jacka

26. července 2007 v 18:10 | Eviiika |  Jack Sparrow
.. .. .. ..
.. ....
..........
....
.. ..