Květen 2007

Elizabeth a Will-a byla svatba!=)

29. května 2007 v 21:01 | Eviiika |  Will+Elizabeth
V prvním díle se do sebe zamilovali....
V druhém díle se měli vzít,ale nevyšlo to.........
Ale teď je tu 3 díl=) A oni se už konečně vzali.
A jak k tomu došlo?
Bojovalo se ve výru a Will povídá Eliz "Vezmeš si mne?" a Eliz na to: "Nemyslím si,že je na to ten nejvhodnější okamžik!" Ale nakonec se vezmou-Will poprosí Barbossu,jako kapitána (ten smí oddávat) a vezmou se.V boji,dešti a výru.A konečně jsou svoji.
Ale trošku se to převrátilo a Davey Jones bodl meč do Willa-ten se ale nedal a na oplátku propíchnul jeho srdce.No,ale Will umřel-proto mu jeho otec vyříznul srdce a tím ho zase oživil-Will je bez srdce a ještě kapitánem Bludného Holanďana.
Elizabeth smí vidět jednou za 10 let,kdy může vstoupit na pevninu.Krutý to osud,ale ten první den si nejspíš užili:-))) Mají spolu dítě:-))
A kde sem to vzala? No přeci za titulkama filmu:-)) Chcete důkaz? Tady je:
(Video nefungovalo,tak vám sem dávám nové):
A tady jsem vám udělala ještě pár foteček z toho videa:

Pirát Bloom chce žít v souladu s přírodou

29. května 2007 v 16:30 | Eviiika |  Orlando Bloom
Přes svůj majetek, odhadovaný na 17 mil. liber, se tato hvězda Pirátů z Karibiku vyvarovala pohodlného londýnského života v přepychu, jaký si oblíbili někteří z jeho kolegů.
Hollywoodský playboy si vylepšuje své "zelené konto" tím, že na utajené lokalitě anglického venkova staví dům, který je šetrný k životnímu prostředí, je z recyklovaných materiálů a bude osazen solárními panely.
Herec narozený v Kentu se přiznal, že, pokud jde o stavbu, je velmi aktivní a zdá se, že ho tento přístup už stál jmění. "Už jsme dvojnásobně překročili rozpočet, ale byl jsem to já, kdo provedl všechny ty změny! Dům využívá energii za pomoci nejnovějších technologií, kdy jsem se snažil myslet na recyklaci a využívat použité materiály co jen to půjde."
Pokud však Orlando doufal, že po všech těch námořních bitvách na rozbouřeném moři brzy složí hlavu do teplé a suché postele, bude si muset ještě počkat. "Dům ještě nemám zařízený a stále žiji po hotelích, ale pomalu to dáváme dohromady," říká.
Třicetiletý Orlando je už pět let prominentním příznivcem hnutí zelených. Na letošní udílení Oscarů přijel v Toyotě Prius, která urazí velké vzdálenosti s minimální spotřebou.
Pod záštitou ekologické společnosti Global Green, se tenhle hollywoodský fešák nedávno vydal do Antarktidy, aby tam fotografoval vlivy klimatických změn. Studiem klimatických vlivů tam strávil celé tři týdny. "Spal jsem v pokoji o ploše, kterou zabere střecha autobusu. O záchod a koupelnu jsem se dělil s dalšími 27 chlapíky," vzpomíná. "Tam neexistovala žádná privilegia. Být tam už bylo privilegium samo o sobě."

Návštěvnost 21.5.-27.5.2007

28. května 2007 v 20:32 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden je:
Po-1012
Út-1142
St-1478
Čt-1601
Pá-1863
So-1972
Ne-2278
Celkem lidiček-11346
To je úplně boží návštěvnost-moc vám děkuji-pořád sem chodíte víc a víc-sem za to moc ráda;-))
Papa Vaše Eviiika=)

Johnny Depp-Zradili ho vlastné deti

28. května 2007 v 17:01 | Eviiika |  Johnny Depp
Predstaviteľ filmovej úlohy kapitána Jacka Sparrowa Johnny Depp má síce v radoch milovníkov dobrodružnej série množstvo fanúšikov, jeho vlastné deti však nie sú na jeho film vôbec zvedavé.
Prednosť totiž dávajú "pavúčiemu mužovi". Sedemročná Lily-Rose a o dva roky mladší syn Jack považujú Spider-Manove dobrodružstvá za oveľa zaujímavejšie než príhody veliteľa pirátov.
Akýkoľvek Deppov pokus vzbudiť záujem o osudy jeho hrdinu naráža na "ignoráciu" zo strany jeho vlastných detí, ktoré preferujú komiksovú postavičku.
"Syn je vo veku, kedy ho okúzľujú superhrdinovia. Ale ani to ma nedonúti, aby som sa navliekol do pančuch. Niečo také zásadne odmietam", vtipne zareagoval na synovu vášeň Johnny.

Co už víme o Tia Dalmě?!

28. května 2007 v 13:11 | Eviiika |  Tia Dalma - Kalypso
Tia Dalma
Tia Dalma žije na jednom ostrově ve stromové chatrči,kde ji v druhém díle navštívila posádka Jacka Sparrowa.
V druhém díle jim také ukázala místo,kde najdou Bludného Holanďana.
Na konci filmu pak oživila Barbossu,aby mohli zachránit Jacka.
(Jinak jak už jsme si mohli všimnout-Tia a Jack spolu nejspíš něco také měli...;-))
-----------
Tak a teď už ke třetímu dílu (POZOR-pokud se chcete nechat překvapit-nečtěte to!!!)
Tia Dalma vyšla konečně ze své chatrče.
Tia Dalma je ta,kvůli které si Davey Jones vyříznul srdce-je to bohyně Kalipsó,kterou Bratrský sněm uvěznil v lidském těle-je to trest.
-------------------
Proč Tia Dalma chce vrátit Jacka Sparrowa?No přeci protože Jack je jedním z členů sněmu a bez něho není naděje na to,aby byla osvobozena ze své lidské podoby.
-----------------
Co slíbila bohyně Kalipsó (tedy Tia Dalma) Jonesovi? Milovali se a Kalipsó slíbila Jonesovi,že když bude 10 let převážet mrtvé na onen svět a bude na Bludném Holanďanovi,tak po těch 10 letech že už budou jenom spolu.Ale po 10 letech na schůzku nepřišla (jak říká ve filmu Daveymu: ,,Jsem už taková..." ).Ale Kalipsó ho stále miluje.Jones jí asi také-ale nejdřív jí říká,že ji už nemiluje,ale pak řekne že jeho srdce stále patří jenom jí.Takže jí miluje.
----------------
Bratrský sněm rozhodl-osvobodí Kalipsó z jejího lidského těla.Čekají,že jim bude vděčná....Ale ona se chce pomstít.Vytvoří výr a v něm začíná pak velký boj.
V závěru umírá její milovaný Davey Jones.Možná se potkají-tam v té říši mrtvých-kdoví...

Ocenko pro „Terka (jack sparrow)“

28. května 2007 v 12:42 | Eviiika |  Mé kecy atd...
Pro Terku (jack sparrow):Tady máš ocenění za ty stránky co jsi mi vypsala-jinak ještě jednou moc díky;-)

Čekejte nový články!=)

28. května 2007 v 12:08 | Eviiika |  Mé kecy atd...
Ahojky)
Jak možná už víte (pokud jste to četli),včera sem byla na Pirátech 3.Takže čekejte spoustu nových článků a různých zajímavostí,informací a tak.
Ale berte to,že mi to bude asi i trvat,protože to budu psát ze své hlavy;-)))
Snad se vám to bude líbit;-))
Zatím se mějte hezky;-)
Papa Vaše Eviiika=)

Orlando Bloom si zahraje v londýnském divadle

26. května 2007 v 20:08 | Eviiika |  Orlando Bloom
Londýn - Hvězda Pirátů z Karibiku Orlando Bloom se objeví v jedné divadelní hre na londýnském West Endu. "Chtěl jsem se cítit, jako když se vracím ke kořenům, a zažít něco jiného," řekl třicetiletý britský herec agentuře Reuters.
Bloom se objeví ve hře In Celebration britského dramatika Davida Storeye, která by měla mít premiéru v červenci. Jméno divadla nebylo zveřejněno.
Herec uvedl, že původně se chtěl po absolvování Guildhall School of Music and Drama vydat na divadelní dráhu, ale skončil v Hollywoodu.
Na otázku, zda si dovede představit pokračování Pirátů z Karibiku, jejichž třetí díl jde dnes do ceských kin, odpověděl, že v tuto chvíli "na to nemůže ani pomyslet". "Byl to pro nás pro všechny neuvěřitelný zápřah. Avšak kdo ví, co bude v budoucnu," dodal.

Keira Knightley urovnala spor s bulvárnym denníkom

26. května 2007 v 20:05 | Eviiika |  Keira Knightley
Britská herečka Keira Knightley urovnala spor s britským bulvárnym denníkom The Daily Mail, od ktorého požadovala odškodné v prepočte 147-tisíc za to, že o nej napísal, že trpí poruchou ...
BRATISLAVA 25. mája (WEBNOVINY) - Britská herečka Keira Knightley urovnala spor s britským bulvárnym denníkom The Daily Mail, od ktorého požadovala odškodné v prepočte 147-tisíc za to, že o nej napísal, že trpí poruchou stravovania. Začiatkom roka denník publikoval fotografiu mladej herečky z pláže a doplnil ju článkom komentujúcim jej štíhlu postavu. Knightley už v januári podnikla právne kroky na svoju obranu, tvrdiac, že článok je klamstvo, keďže tvrdil, že trpí anorexiou. Herečka často v médiách popiera, že by trpela poruchami prijímania potravy. V poslednom májovom rozhovore dokonca pripustila, že ju podobné správy veľmi zraňujú. V žalobe tiež Knightley napadla umiestnenie článku, ktorý bol hneď vedľa príbehu mladého dievčaťa, ktoré zomrelo na anorexiu. Podľa herečky sa denník snažil jej postavu dať do súvislosti s tragickou smrťou, keďže ako verejná osoba môže mať vplyv na životy mladých dievčat. Herečka ešte pred vynesením rozsudku ohlásila, že získané peniaze venuje na charitatívne účely.

Johnny Depp rozmýšľa o pokračovaní Pirátov

26. května 2007 v 20:02 | Eviiika |  Johnny Depp
LONDÝN - Johnny Depp, predstaviteľ hlavnej postavy, kapitána Jacka Sparrowa, zo série filmov Piráti Karibiku, si vie predstaviť aj ďalšie pokračovania tejto trilógie.
"Ešte som s kapitánom Jackom neskončil. Prečo by sme nemohli natočiť ďalšiu štvrtú či piatu časť?" povedal Depp (43) v interview pre denník The Sun. V treťom diele sa mu vraj nepáčilo, že sa musí rozlúčiť so svojou postavou.

"Poslednú scénu sme natáčali stále znova a znova. Urobil som všetko pre to, aby som si mohol posledný moment ako kapitán Jack Sparrow vychutnať tak dlho, ako je to možné," povedala hollywoodska hviezda. "Aj keď sa nakrúcanie skončilo už pred niekoľkými mesiacmi, ešte stále som si od toho neodvykol."

Jdu na Piráty 3!!!!!!!!=)

26. května 2007 v 19:59 | Eviiika |  Mé kecy atd...
Ahojky všichni co jste teď zrovna tady a máte chuť si přečíst pár mých keců=))
Teď sem totálně happy-a víte proč?!
Zítra jdu na PIRÁTY Z KARIBIKU NA KONCI SVĚTA=)
Jedeme do Prahy do multikina-božíčku já už se nemůžu dočkat:-)))
Táááááák strašně moc se těším že snad ani spát nebudu a budu odpočítávat čas=)
Takže zítra asi moc článků nepřibyde-začíná to v 17:10 a vyjíždíme možná po třetí nebo tak nějak-to se ještě neví-takže předem sorry!:-*
Ale snad to pochopíte-myslím si ale,že jo;-)))
A co vy už ste na tom byli v kině? Jaké to bylo? A nebo se na to chystáte? A nebo si to necháte ujít?
Tak písejte komentíky-budu jedině ráda;-))
Papa Vaše Eviiika=)

Má 95.výhra=)

26. května 2007 v 19:46 | Eviiika |  Mé výhry...
Vyhrála jsem bleskovku na blogu http://maarketa.blog.cz/

Minulost Jacka Sparrowa

26. května 2007 v 19:32 | Eviiika |  Jack Sparrow
Jack Sparrow se narodil v britské koloniální Indii. Už jako malý brázdil vody oceánu na malé rybářské lodi Barnacle a s posádkou svých vrstevníků zažíval spoustu dobrodružství. Překvapivě se jako dospělý muž začal živit poctivou prací - byl kapitánem lodi Wicked Wench (Hříšná holka), patřící Východoindické společnosti - takže lord Beckett byl jeho zaměstnavatelem!!!
- Jejich cesty se ale rozdělily, když Jack odmítl převážet otroky a místo toho je vysadil na africkém pobřeží a pustil na svobodu...Lord Beckett tehdy potopil jeho loď, vyhlásil Jacka za zločince a dal ho ocejchovat žhavým železem...
...A to byl počátek Jackovy pirátské kariéry, život bez komandování panáky Beckettova typu se mu rychle zalíbil, ale pirát potřebuje loď, takže se spojil s Davy Jonesem, ten mu ze dna oceánu vyzvedl Wicked Wench. Tu Jack přejmenovl na Černou Perlu a slíbil Davymu, že o 13 let později mu za to zaplatí svou duší...
...Potom vyrazil do Karibiku, odhodlaný najít Cortézovu truhlu plnou aztéckého zlata. Jenomže posádka pod velením Barbossy se proti němu vzbouřila a vysadila ho na opuštěném ostrově, nakonec to byla vlastně šťastná náhoda, protože to Jacka zachránilo před prokletím...
zdroj-http://muuuuj-blogisek.blog.cz


Podrobnější děj trojky!!!

25. května 2007 v 20:32 | Eviiika |  Piráti z Karibiku:Na konci světa
Tia Dalma oživí Barbossu a spolu s ním se přidá k Willovi a Elizabeth, aby společně zachránili Jacka Sparrowa...ale doupě Davyho Jonese je na konci světa a zázračný kompas je pryč, takže aby se tam dostali potřebují neobyčejnou mapu, kterou vlastní čínský pirát Sao Feng, jehož doupě je v dalekém Singapuru...Navštíví ho v jeho honosném sídle s lázněni, ale Sao Feng jim mapu jen tak nehce vydat, a už vůbec ne, aby pomohl Jackovi (prý s ním má nevyřízené účty a možná je v tom zapletená Jackova dcera) - (z traileru ale víme, že Jack dluží Saovi peníze!)...Když to nejde po dobrém Barbossa a jeho posádka mapu ukradnou, svedou s Fengem velký bog na střeše lázní a nakonec mu eště čmajznou jeho bytelnou loď Císařovnu...a teprve teď začne opravdová plavba na konec světa...
...Po plavbě zamrzlým oceánem, čeká posádku sjezd po Niagarských vodopádech, pak když se ocitnou v hrozivé propasti, konečně objeví tajemný, skoro záhrobní svět Davyho Jonese. Jack se mezitím změnil v řadového člena Bludného Holanďana, takže je zelený, slizký a smrdí rybinou (takže na těch" záhadných" fotkách to byl on!)... Osvobození a odkletí se jim sice povede, ale teď na ně čeká další ještě horší nebezpečí - aliance admirála Norringtona a lorda Becketta, ti mají k dispozici celou flotilu Východoindické společnosti a nadpřirozenou posádku Davyho Jonese, kterou ovládá prostřednictvím jeho srdce. - Jejich cíl je definitivně vyhladit piráty z hladin oceánu.
- Barbossa svolává slavné pirátské vládce ze všech koutů světa k velkému poslednímu zápasu za přežití (závěrečná bitva se odehraje na velkém vodním víru, - natáčelo se ve velké vodní nádrži na Bahamách)...
Co se stane dál?...Jack a Davy Jones svedou šermířský souboj na ráhně uprostřed bouře, Will konečně požádá Elizabeth o ruku, nejspíš na sněmu pirátů se konečně objeví Jackův otec Teague Sparrow a dozvíme se na čí straně vlastně je Sao Feng...

Johnny Depp si bozk s Keirou neužil

25. května 2007 v 19:43 | Eviiika |  Johnny Depp
LOS ANGELES - Kým herečka Keira Knightley (22) si u režiséra trilógie Piráti Karibiku Gora Verbinskeho vydobyla filmový bozk so 43-ročným Johnnym Deppom, samotný herec si ho vôbec neužil.
Naopak - pripadal mu zvláštny. Filmový kapitán Jack Sparrow zdôvodnil svoj pocit veľkým vekovým rozdielom medzi ním a Keirou. Medzi hercami je rozdiel 21 rokov a ich bozk v závere druhej časti s podtitulom Truhlica mŕtveho muža bol pre Johnnyho ťažko prijateľný.

"Bozky sú pre mňa vždy nepríjemné a v tomto prípade najmä preto, že sme predtým s Keirou neboli v podobnej situácii. Veď ona má akoby tri a ja tisíc rokov!" zdôvodnil Johnny svoj postoj k bozku, pri ktorom Keira, alias Elizabeth Swann, pripútala Jacka Sparrowa na palube Čiernej perly. "Poznáme sa už dlhé roky, a keď to zrazu prišlo, spýtal som sa sám seba: 'Som na to pripravený?' Ale potom som to jednoducho urobil. Bolo to niečo ako akrobatický kúsok," skonštatoval herec s dávkou humoru. Samotná Keira si bozk užila, veď si ho od režiséra Verbinského sama vyžiadala.

"Hovorila som mu: 'Daj mi jeden bozk, len jeden bozk.' Dostala som ho a bolo to dobré, naozaj dobré," pochvaľovala si mladá Britka. Ďalšie však už neprišli. V tretej časti Piráti Karibiku: Na konci sveta sa dokonca objaví scéna, kde chce Elizabeth pobozkať Jacka, ten však povie: "Nie, raz stačilo." Na druhej strane sa jej však okrem bozkov s Orlandom Bloomom dostalo bozku aj od Jacka Davenporta, ktorý stvárnil admirála Jamesa Norringtona.

Keira Knightley-Závidí prsia kolegyniam

23. května 2007 v 22:14 | Eviiika |  Keira Knightley
Hrdinka "Pirátov Karibiku" Keira Knightley nie je spokojná so svojím skromným obvodom hrudníka a jej najväčším želaním je mať prsia ako hviezda z "Matrix Roladed" - herečka Monica Bellucci.
Nešťastná Keira v televíznej šou GMTV vyhlásila: "Rada by som mala väčšie prsia. Páčila by sa mi postava Monicy Belluci, nikdy to však nedosiahnem. Od prírody som skrátka taká, aká som", vraví.
Hoci by herečka s postavou, ktorá pripomína skôr nevyvinutého chlapca uvítala väčšie poprsie, odmieta ísť pod nôž chirurgom a svoj hrudník si zväčšiť umelým spôsobom. "Plastická operácia ma desí", priznáva.
Napriek tomu, že Keira túži po väčších prsiach, tvrdí, že i s postavou, ktorú jej príroda nadelila, je vcelku spokojná. Dodala tiež, že štíhlu líniu si udržiava pravidelným cvičením a zdravou stravou.
Keira sa v rozhovore vyjadrila aj na tému súčasnej posadnutosti žien váhou a neustálou snahou schudnúť. Podľa nej by každá žena mala byť spokojná sama so sebou, nech už má akúkoľvek postavu.

ÁÁÁÁ POMÓÓÓÓÓC-ZASE REKLAMY!!!=(((((

21. května 2007 v 14:50 | Eviiika |  Mé kecy atd...
Tak dneska zase tak koukám na blog a ukázalo se mi upozornění že budou reklamy=((( Řekla sem si,hmmm tak to je bezvadný,ale co-stejně to sem daj až někdy později-o chvíli dýl sem se koukla na blog když sem něco hledala a tak reklama jako pr**=((((((((
To je vážně bezvadný,už aby ty reklamy byly pryč-no děs,děs a ještě jednou děs=((((
Musím se přiznat,že ty minulý reklamy mě taky štvaly,ale aspoň mi nelezly do článků-tyhle už sou i ve článkách-brrrrrr=((((((()
A co na to říkáte vy?
Zatím se mějte a pište komenty a názory;-) Thx a papa Vaše Eviiika=)

Návštěvnost 14.5.-20.5.2007

21. května 2007 v 14:25 | Eviiika |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden je:
Po-574
Út-623
St-716
Čt-696
Pá-815
So-720
Ne-883
Celkem lidiček-5027
Mocinky vám děkuji-děláte mi strašnou radost!:-*****
Papa Vaše Eviiika=)
P.S.-Jak se vám líbí písnička co tu hraje?=)

Soundtrack ke stažení!!!=)

21. května 2007 v 14:18 | Eviiika |  Piráti z Karibiku:Na konci světa
Chcete mít soundtrack k Pirátům z Karibiku 3? Tak na co čekáte-navštivte odkaz a stahujte;-)